Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
Молодіжний, Улюблений PDF Друк E-mail
А. Попеско,
 учасниця молодіжного церковного хору храмц Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, м. Броди. Молодіжний, Улюблений

 Молодіжний хорЛітнього, але дощового дня, у день вшанування пам’яті святого Онуфрія, у Підгорецькому монастирі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбувся відпуст. Та, незважаючи на несприятливу погоду, сюди прибули віряни не тільки з Брідщини, а й з інших районів Львівщини. На запрошення ігумена монастиря о. Віктора, у святій Божественній Літургії з нагоди цього свята взяв участь молодіжний церковний хор храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста з м. Броди. Після Богослужіння юні хористи мали нагоду ближче познайомитися з монастирем і наповнити свої серця незабутніми враженнями.

 Молодіжний церковний хор діє при храмі уже вісім років. Ініціатором його створення став настоятель о Ярослав Царик, а регентом - Галина Немерко. Керувати юними хористами - відповідальна справа. На запитання своїх підопічних про те, чи легко працювати з хористами, Галина Богданівна відповіла: «Диригент - це моя професія. Тому, коли мені запропонували стати регентом такого цікавого колективу, я відразу погодилася. До того ж з дитинства я також співала в хорі, тому сумнівів, щодо того, братися чи не братися, не було».
 Хор відвідують тридцять чотири учасники. Перші хористи вже навчаються у вищих навчальних закладах, але, як тільки випадає нагода, приходять до храму, щоб співати Службу Божу, ще раз поринути у неповторну атмосферу високої музики і духовності.
 Сьогодні «новачки» в колективі мають змогу на слух переймати і вивчати Святу Літургію від старших друзів. Окрім Святої Літургії, хористи виконують і духовні пісні. Тексти і музика в них особливі, адже розраховані вони, передусім, на юних вірян. До речі, слова для багатьох пісень, зокрема, «Зелені свята», «Вербна неділя», «Новий рік у храмі», «Пісня для двох сердець», написав о. Ярослав Царик, а музику до них - парафіянка Світлана Панчишин.
 Щонеділі, о дванадцятій годині, у храмі служиться Служба Божа для дітей і молоді, на якій співає саме молодіжний хор. На це богослужіння з задоволенням приходять не тільки маленькі віряни, а й їх батьки. Між іншим, часто буває так, що не тато з мамою приводять дітей до церкви, а хлопчики й дівчатка просять тата й маму йти з ними на службу. Цьому радіє настоятель о. Ярослав.
 Хочу наголосити, що молодіжний хор завжди відкритий для нових талантів і щи рих сердець виконавців. Приходьте, не пошкодуєте! А комп’ютери і телевізори - вас хай трохи зачекають.

DSC05081.JPG

DSC05083.JPG

DSC05086.JPG

DSC05107.JPG

DSC05109.JPG

DSC05114.JPG
 
 

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Каталоги