Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Середа, 13 січ. 2010
Шаховий турнір в парафії Воздвиження Чесного Хреста PDF Друк E-mail

В Бродах, вперше в історії міста, проводився відкритий парафіяльний шаховий турнір Церкви Воздвиження Чесного Хреста. Ініціаторами проведення такого заходу стали о.Ярослав Царик, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста, та парафіянин Богдан Мисак, тренер-викладач з шахів спортивної школи «Урожай». Взяти участь в змаганнях мали можливість усі бажаючі парафіяни парафії Чесного Хреста та інших парафій м.Броди. Основна мета даного заходу – це поєднати світське спортивне життя міста з християнською мораллю. Звичайно, основна увага зверталася на дітей, на їхнє змістовне проведення дозвілля, важливим є і те, що Церква в кризовий час може допомогти дітям своєї парафії підвищувати свою майстерність на змаганнях обласного рівня. Шахи – це здобування перемоги розумом, і вони є досконалішою моделлю людського життя. В шаховій грі, як і в житті, перш, ніж зробити хід чи вчинок, потрібно добре подумати. Саме на цьому акцентував увагу головний суддя змагань Богдан Мисак. В змаганнях взяло участь 20 шахістів.

Турнір проводився за правилами Шахового Кодексу і проходив в напруженій і безкомпромісній боротьбі. Змагання проводилися за швейцарською системою в 7 турів. Жодному з учасників не вдалося уникнути поразки. Два шахісти набрали по 6 очок і довелося визначати переможця по коефіцієнту Бухгольця. Він виявився вищим у дев’ятирічного Василя Медведика, який і став переможцем. 30-річний парафіянин Павло Семенюк посів друге місце. Третім став 6-річний Володимир Медведик, брат Василя. Шахами Володя займається уже більше року, виступав на обласних змаганнях і виконав уже І юнацький розряд. Отже, місця на І відкритому парафіяльному турнірі Храму Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього розподілилися в такому порядку:

Місця Учасники Очки Коефіцієнт Бухгольця
18 Комишний Олександр 1,5
19 Масля Ігор 1,0
20 Мазур Мар’ян 0.5

Переможець, призери і шахісти, які підтвердили і виконали розряди були винагороджені грошовими призами. 1 січня 2010 р. всі учасники шахового турніру зібралися в храмі Воздвиження Чесного Хреста на спільну молитву. Молилися за успішний 2010 рік. о.Ярослав Царик всім учасникам шахового турніру вручив дитячі молитвослови і диск з колядками та благословив їх на новий турнір, який відбудеться у м.Львові, де в складі команди будуть 4 шахісти парафії Воздвиження Чесного Хреста Володя і Василь Медведики, Богдан Чайковський, Віталій Вернюк і Дмитро Думас з парафії св.Юра м.Броди.

Автор статті Богдан Мисак

Як часто Ви ходите до Церкви?

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/Реєстрація

Архів сайту