Фото Блаженнішого Любомира ГузараБлаженніший Любомир (Гузар) посів 54 сходинку рейтингу „Топ 100 найбільш впливових людей України”. Згадуючи Предстоятеля УГКЦ Блаженнішого Любомира, «Корреспондент» зазначає, що його паства в Україні щороку збільшується, як мінімум на 1%, а у 2008 році греко-католики вийшли на 3 місце після православних і протестантів. «УГКЦ вже не сприймається як релігійна організація виключно західних областей України, і відкриття патріаршого собору в Києві стало остаточною крапкою в утвердженні впливовості цієї церкви в державі». Автори рейтингу вбачають тут «значну заслугу» її голови, який «приваблює нових віруючих своїм моральним авторитетом і поволі, але неухильно просуває свій вплив у східні регіони». Главу УГКЦ названо освіченим, розсудливим і глибоко віруючим, і це приваблює тих, для кого важлива духовна складова релігії. За висновками «Корреспонденту», Блаженніший Любомир намагається дистанціюватися від матеріальних багатств і політики. Все це і збільшує його вплив не тільки серед вірних УГКЦ, але й освічених і патріотично налаштованих українців.

Корреспондент

Взято з офіційного сайту УГКЦ