Рух спільноти «Матері в молитві» –це великий Божий дар для всіх матерів, їхніх родин, особливо дітей. Проблеми з дітьми у наш час існують майже у кожній сім’ї. Серця багатьох матерів переповнені тривогою за майбутнє своїх дітей. Як вберегти їх від бід і небезпек, які переслідують їх на кожному кроці. Господь Бог нас любить і бажає нам усім допомогти. Треба тільки просити Його про це і вірити словам Христа, які звернені до нас: «Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам. Бо кожний, хто просить, – отримує, хто шукає - знаходить, і тому, хто стукає, - відчинять». Мт. 7.7-8.

Як християни, ми покликані до постійного життєдайного зв’язку з нашим Господом. Як матері-християнки ми покликані передавати не тільки фізичне життя своїм дітям, а й віру в живого Бога. Не відкладайте на потім. Не зволікайте. Спробуйте і подивіться: який добрий Господь! Блаженний, хто до Нього прибігає. Станьте свідками реальних дій живого Бога у наш час.

Спільнота «Матері в молитві» храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди.

Заснована 21 грудня 2008 року, в навечір'я Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці.

Духовний наставник –о.Ярослав Царик.

Слугиня - Руслана Гула.(0685001895)

Спільнота налічує 58 матерів.

Збір спільноти в Храмі Воздвиження Чесного Хреста кожної неділі:

• Літній час: 19:00
  • Зимовий час: 18:00