Від храму Воздвиження Чесного Хреста відбулася велопроща до Чудотворної ікони Матері Божої.(ВІДЕО)

1 липня, з м. Броди до с. Корсів відбулася велопроща до Чудотворної ікони Божої Матері Корсівської, що встановлена у храмі св. Євангелиста Луки.

З благословення настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослава Царика велопрощу очолив о. Тарас Дзьоба.

 

Перед паломництвом усі учасники помолилися та пройшли інструктаж про правила безпеки на дорозі від начальника Бродівського відділення ДАІ.

 

В парафії Чесного Хреста пройшли майстер-класи по розписанню писанокВ  християнськвй   студії «Сто талантів» благодійної  організації «Карітас-Броди» парафії Чесного Хреста м.Броди пройшли майстер-класи  по писанкарству .

Благословив  ці заходи о.Ярослав Царик –настоятель парафії  .

В  перший день 08.04.2015року майстер –клас  проводила  вчитель  гімназії імені  Івана Труша  , парафіянка храму  Престятої  Трійці  м.Броди    Галина  Шнайдрук, яка  розказала  дітям  студії  про  історію написання писанок в Україні  і техніку  писанкарства. 

 

Молитва переселенців за мир в Україні перед Крехівською БогородицеюУ храмі Чесного Хреста м.Броди  перебувала чудотворна ікона Матері Божої з Крехівського монастиря чину святого Василія Великого .

Під час перебування ікони проводились великопісні ре -колекції на тему «Уповаю на Тебе Богородице», які проводив ієромонах Артемій Новіцький, ЧСВВ. В програмі реколекцій відбулася молитовна зустріч з вимушеними переселенцями із тимчасово окупованих територій України, якими опікується парафіяльна організація «Карітас»-Броди храму Чесного Хреста.

 

Великопісні реколекції у храмі Чесного ХрестаЗ 19.03.2015 по 24.03.2015 року у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста перебувала свята реліквія – Крехівська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці.

Перше чудо, пов’язане з нею, відбулося 02 липня 1688 року. Тоді над  церквою з’явилося незвичайне сяйво, священики і вірні, перебуваючи у храмі, зауважили сльози на лику Матері Божої на цьому образі. Владика Йосиф Шумлянський грамотою від 06 липня 1688р. проголосив цю ікону чудотворною. З цього часу біля образа Крехівської чудотворної ікони завдяки щирим молитвам сталося чимало зцілень, оздоровлень.

Дякуючи старанням ієромонаха ЧСВВ Артемія Новіцького з Жовкви і настоятеля храму Чесного Хреста о.Ярослава Царика вірні храму мали щасливу нагоду молитися перед чудотворною іконою Матері Божої, просити її заступництва і помочі, укріпити свою віру, очистити душу. Цьому сприяли великопісні реколекції «Уповаю на Тебе, Богородице», які проводив о.Артемій Новіцький у храмі Чесного Хреста м.Броди.

 

ЄДНАЛИСЯ З МАЙДАНІВСЬКИМ НАРОДОММинув рік, як дзвони Свят-Михайлівського собору у Києві розірвали ніч тривожним голосом біди, коли у скорботі здригнулася земля й люди, і на крилах ангелів полинули у безсмертя душі героїв Небесної Сотні. Нині усі сходяться на тому, що Майдан усьому світові заявив про Україну як про державу. Тому саме Майдан є спалахом патріотизму і героїзму, національної свідомості і гідності. Єдналися з майданівським народом і парафія Воздвиження Чесного Животворящого Хреста та благодійна організація «Карітас»-Броди. Саме про це 10 лютого 2015 року йшла мова на зустрічі вірних парафії, працівників і волонтерів харитативної служби та учасників Майдану, що відбулася у читальній залі Центральної районної бібліотеки м.Броди з нагоди річниці Майдану. Ініціатива зустрічі належить о.Ярославу Царику, настоятелю храму і керівнику благодійної організації «Карітас»-Броди.

 

23 березня 2015 р. з Бродів у зону АТО знову відправився «одягнутий» у броню автомобіль марки «Део». Про це подбали патріоти Брідщини, зокрема підприємець Андрій Гузь (магазин «Автоєвро»). Це вже другий автомобіль для наших захисників, придбаний в основному його коштом. Він -  парафіянин храму Чесного Хреста м.Броди, який любить свою Церкву і свою Батьківщину. Ця любов передалася йому від дідуся Василя Гузя з Лешнева. Він, батько 4 дітей, у 42 роки разом з 12 хлопцями пішов у дивізію «Галичина», аби захистити Україну від ворогів. Тернистою була його дорога: пройшов крізь репресивні жорна тодішньої тоталітарної системи, але не зламався. Цю любов Андрій  передає синові Святославові, який є членом вівтарної дружини св.свящ.Йосафата при парафії Чесного Хреста м.Броди.

 


14 лютого 2015року  в храмі  Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього м.Броди   втретє відбувся дитячий конкурс «Свічка серця», в якому взяли участь діти віком від 5 до 13 років. Організаторами конкурсу стали настоятель храму о.Ярослав Царик   голова  комісії  мирян Сокальсько-Жовківської єпархії  УГКЦ, парафіяльний   благодійний фонд “Карітас»-Броди, а партнерами - газета «Голос відродження» та ТРК «Броди».

 
Пошук по сайту
РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖIНЬ:

Субота 11.04.15

23:00 - Початок Пасхальних Богослужінь

Неділя 12.04.15

09:00 - Пасхальна ЛітургіяСвященик Тарас Дзьоба – (068)505-21-14 або (066) 64-20-565

Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Вхід/РеєстраціяТерко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 17 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon