Вітаємо о.Павла з Днем Народження

 


Священики храму Воздвиження Чесного Хреста, братство, сестринство, вся парафіяльна спільнота вірних вітає о.Павла Юрчака з 30-річчям.

Всечесний отче Павле!

8 січня 2010 року на свято Собор Пресвятої Богородиці вже минуло 4 роки, як Ви служите в нашому храмі. І сьогодні, 15 січня 2010 року, у Вас величне свято -  30-річчя. Ми Вам бажаємо Божого благословення на Вашій пастирській ниві, здоров’я, родинного щастя, духовної радості та многих благих літ життя.


Всечесний отче! Витаєм Вас

У цей день знаменний.

Славіте Господа Ви повсякчас,

Хай буде шлях Ваш благословенний!!!

 

 

На свято св. архидиякона Стефана 09.01.2010р. в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулись св. Тайни Хрещення та Миропомазання Бручковської Анастасії. Батьки, Анатолій і Віра, вінчались у 2009 році у нашому храмі. Св. Тайну Подружжя їм уділяли о.Ярослав Царик та о.Богдан Вихор – завідатель храму Владичиці України, що на Старих Бродах, оскільки батько новоохрещеної донечки, Анатолій, прислуговував у храмі на Старих Бродах. Хресними батьками стали Гром’як Сергій зі Львова та Бобко Руслана – парафіянка церкви Чесного Хреста, та в другій парі – Бручковський Андрій з Старих Бродів і Костишин Ольга з Бродів.

Народження дитини – велике свято

Для Вас, батьки, велична ця подія.

Складає побажань родина Вам багато.

Благословенна буде хай Анастасія!

 

27 грудня 2009 року в храмі Чесного Хреста відбулись святі Тайни Хрещення і Миропомазання над Сохацькою Евеліною-Анною. Батьки Евеліни-Анни Олег і Наталя вінчалися у нашому храмі 03.08.2008р. Чин святих Тайн Хрещення і Миропомазання здійснив настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав дяк Микола Самуляк. Хресними батьками стали: Кайдер Анатолій з м.Рівне і Мартинюк Христина з м.Броди; Первушин Андрій з м.Рівне і Ліпкевич Людмила з м.Броди; Надорожняк Дмитро і Круковська Руслана з м.Броди. 

Сьогодні у Божому храмі

Сердечно молитву складаєм.

І донечці Вашій Евеліні-Анні

Щасливої долі бажаєм!

 

27 грудня 2009 року відбулись святі Тайни Хрещення і Миропомазання над Ковальським Андрієм. Батьків Романа та Наталю вінчав о.мітрат Роман Біль у храмі Преображення Господнього с.Гаї Смоленські 13.06.2009р. Чин святих Тайн Хрещення і Миропомазання здійснив настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав дяк Микола Самуляк. Хресними батьками стали: Петрович Андрій з с.Гаї Смоленські і Голбан Мар’яна з с.Пеняки; та Батенчук Володимир з Бродів і Ковальська Уляна з с.Угорськ Кременецького району Тернопільської області.

 

        Як тільки Ви обоє одружились,

Було у Вас багато мрій.

До Господа з подякою молились,

Як народився синочок Ваш Андрій. 

Тож щиро я сьогодні Вас вітаю,

За Вас я Господа молю,

Дитинку хай Господь благословляє

І береже у мирі всю сімю!

 

22 грудня 2009 року, в день св.Анни, в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулись св. Тайни Хрещення і Миропомазання над Фігун Андріаною-Анною. Батьків Ігора та Тетяну вінчали в храмі Чесного Хреста 20.10.2007р. о.Ярослав Царик і о.Богдан Жук з Підкаменя, який тепер служить в с.Магерів Жовківського району. Чин Хрещення і Миропомазання здійснив о.Ярослав Царик, співав дяк Микола Самуляк з хористами. Хресними батьками стали Семенюк Павло з Бродів та Мисько Ольга з Тернополя і Хороший Андрій з Бродів та Осоріг Тетяна. На хрещенні були присутні гості з далекої Киргизії зі столиці Бішкек, це рідний дядько мами Тетяни - Гладюк Валерій з дружиною Лідією.

У Вашій родині сьогодні свято -

Хрестилась в храмі Андріана-Анна.

Радієте Ви духовно, мама і тато,

Бо донечка Вам Богом дана.

 

19 грудня 2009 року Божого відбувся чин освячення оселі учасниці ансамблю «Християнський схід» Прорвіної Ірини. Чин освячення здійснив о.Ярослав Царик. Співав ансамбль «Християнський схід». На освяченні були присутні: мама Ірини, Ольга Миколаївна, та сестра Олена з чоловіком Михайлом і дітьми Антоном і Олександрою.

Радісно і приємно у Вашій квартирі,

Ми сьогодні чин її освячення здійснили.

Бажаю, щоб Ви жили в любові і мирі,

І щоби Господа завжди в житті хвалили.

 

День Св. Апостола Пилипа 28 листопада 2009 року в роті забезпечення військової частини А0508 командиром якої є капітан Нагорний Іван В’ячеславович є подвійним святом.

Відбулися Св. Тайни Хрещення і Миропомазання над Глусь Денисом, який народився 17.11.2009 р., батько якого Глусь Василь –  старшина роти, а мати Іванна та Феськовою Юлією, яка народилася 13.11.2009 р., батько якої начальник контрольно – технічного пункту, а мати Марія – військовослужбовець служби за контрактом.

Спочатку хрестили Глусь Дениса,  хресними батьками якого стали Кочубей Андрій – старший лейтенант – начальник інженерної служби, та Левко Наталя і в другій парі Демчинський Віктор та Рудакевич Оксана.

Пізніше -  Феськову Юлію, хресними батьками якої стали Духняк Олег – прапорщик, капітан футбольної команди «Карітас – Броди» та Ковальчук Аня - військовослужбовець служби за контрактом, та в другій парі Поцілуйко Павло – старший лейтенант, начальник фізичної підготовки і спорту та Поперечнюк Олена – дружина офіцера.

Таїнства Св. Хрещення і Миропомазання уділив о. Ярослав Царик – духовний наставник і капелян військової частини А0508, співав Самуляк Микола, дяк храму Воздвиження Чесного Хреста.

 

У військовій частині сьогодні свято,

Двоє дітей, Денис і Юлія хрестились.

Ви щасливі, кожна мама і кожний тато,

Щоб ви до Христа за своїх дітей молились.

 

Вірте, молитва має силу велику,

Вона будує родинний дім.

Просіть Небесного Отця Владику,

Щоб було добре дітям вашим в нім.

 

Вони зустрілися у Львові, він – з м.Нант (Франція), вона – з Бродів. Він – Давід, який подорожував з Франції до Росії, вона – Ірина, бродівчанка, що закінчила банківський інститут. Це було 08.11.2008р. До Росії він не доїхав, залишився на тиждень у Львові, а потім повернувся назад додому. Боячись її втратити, у січні 2009р., він знову приїхав до Львова, а в березні вже приїхав зі своєю мамою Франсуа. Він – Давід Лебо, а вона – Ірина Березяк, наша парафіянка, їм обом по 26 років. 26.11.2009 року у храмі Воздвиження Чесного Хреста м.Броди відбувся чин заручин Лебо Давіда, 27.04.1983 р.н., і Березяк Ірини, 19.05.1983 р.н. Перед чином заручин Давід та Ірина розписалися в Бродівському РАГСі. Чин заручин здійснив о.Ярослав Царик та відслужив молебен до Пресвятої Богородиці за Давіда та Ірину, за їх добрий намір створити родину. Молились за батьків Давіда та Ірини, Жака і Франсуа та Ярослава і Софії. На заручинах була присутня родина Ірини та батьки Давіда. Тайна св. Подружжя буде звершена у 2010 році в католицькій парафії м.Нант, де проживає родина Лебо.

 

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon