У вересні 2009 р.Б в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулась св. Тайна Подружжя Воловика Валерія Михайловича та Гаврилюк (Воловик) Неллі Анатоліївни. Цивільний шлюб вони уклали у 1993 р.Б., а тепер, живучи далеко від рідної землі, в Італії, приїхали в Україну, у рідні Броди, щоб повінчатися у своїй церкві.

            «Ми дуже щасливі, що сповнилося те, що ми обіцяли одне одному взяти церковний шлюб».

            Уділив св. Тайну Подружжя о.Ярослав Царик, адміністратор храму, а сини, Євген та Валентин, прислуговували священику під час св. Тайни Подружжя.

            Велику радість мала мама Валерія Воловика, Стефанія, яка промовила дітям:Я так молилася до Божої Матері за вас, щоб ви отримали Боже благословення на своє життя.

 

В жовтні відзначила полудень віку парафіянка храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, відома поетеса, прозаїк, літературний критик Світлана Антонишин. Пані Світлана вже майже тридцять років працює в царині літератури. Вона є членом Національної Спілки письменників та Спілки журналістів України. У творчому доробку Світлани Антонишин – чотири поетичні збірки: «Ангел самотнього неба», «Знак Сизіфа», «Запитання до вічності», «Падіння скелі»,  і дві прозові книги: «Ображена трава», «Клавіри буднів». Читачі дуже тепло сприймають її поезію, а особливо – прозу. Зокрема, повість «Ображена трава» здобула широку популярність серед прихильників, а ще більше – серед прихильниць її таланту. Бо це по-справжньому добра, світла, значною мірою – християнська книга.

      Творчість Світлани Антонишин була відзначена Всеукраїнською літературною премією «Благовіст» та двома обласними преміями: ім.Лесі Українки (Житомир) та ім.Маркіяна Шашкевича (Львів).

 

1 листопада 2009 р.Б. відбулася товариська зустріч з волейболу команд ветеранів м.Бродів та м.Радивилова, присвячена 60-літтю волейболіста-ветерана команди "Єдність" м.Бродів Казмірчука Ярослава Михайловича, парафіянина церкви Воздвиження Чесного Хреста. В храмі була відслужена Свята Літургія за здоров'я ювіляра, його дружини Олесі та родини. Об 11 годині в спортзалі школи №2 м.Бродів розпочалося спортивне свято, яке відкрив президент волейбольного клубу "Єдність" Андрій Ковтун. Далі слово мав о.Ярослав Царик, адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста, який благословив цей турнір. Всі учасники спортивного свята разом зі священиком промовили молитву "Отче наш". о.Ярослав привітав ювіляра з святом, подарувавши ікону Почаївської Божої Матері, молитвенник і пам'ятне благословення для родини Ярослава і Олесі Казмірчуків від Владики Михаїла Колтуна, Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської Єпархії.

 

 

Вітаємо з одруження

 

31 жовтня 2009 р.Б. в храмі св. вмч. Юрія відбулася св. тайна Подружжя Тимчишина Василя, сина Мирослава і Анни, 17.03.1979р.н., родом з с.Гаї Дітковецькі, та Васкан Катерини, дочки Георгія та Лесі, 30.05.1987р.н., родом з с.Гаї Смоленські. Уділили св. тайну Подружжя о.мітрат Роман Біль, парох церкви св.Юрія та о.мітрат Ярослав Царик, адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди. Свідками стали Галенда Володимир з с.Дітківці та Тодорович Анна із Ковеля. Тимчишин Василь прислуговував о.Ярославу у церкві св.Юрія з 1992 по 1994 рр., будучи членом вівтарної дружини.

 

Господь створив нову родину -

Велику радість з вами маєм.

Поздоровляєм Василя і Катерину,

Щасливого життя ми їм бажаєм!

о.Ярослав Царик

 

18.10.2009р. парафіяльна спільнота церкви Чесного Хреста, поповнилася ще одним християнином.Після Служби Божої у неділю відбулися святі Тайни хрещення і миропомазання над новонародженим Назаром Громяком. Батьки новоохрещеного младенця Назара Громяка Андрій і Марія вінчалися у храмі Чесного Хреста 24 листопада 2007 р.Б.Хресними батьками младенця Назара стали Крак Андрій з с.Клекотова та Савченко Оксана з м.Броди і Олендій Михайло з с.Клекотова та Рибак Надія з с.Суховолі.Таїнства хрещення та миропомазання уділив о.Ярослав Царик. Співав дитячий хор під керівництвом помічника регента Олі Баліцької.Тож вітаємо нашу молоду християнську родину з первенцем! 

Дорогі батьки, Андрій і Марія!!!

Бажаємо Вам щасливо жити,

Здоровя міцного на все життя.

І Господа Христа просити,

Щоб росло здоровеньке Ваше дитя!

 Новоохрещеному Назару многая і благая літа!!!

 
 
 
20 вересня 2009 року Божого, в Храмі Святого Великомученика Юрія м. Броди, прийняли святу тайну подружжя випускник Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. священномученика Йосафата, парафіянин Храму Святого Юрія Дячук Іван син Володимира та Ольги, та парафіянка Храму Воздвиження Чесного Хреста Зварич Ольга дочка Василя та Галини. Святу Тайну Подружжя уділяли митрофорний протоієрей Роман Біль- парох Храму Святого Великомученика Юрія, та митрофорний протоієрей Ярослав Царик - адміністратор парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.
 
День який благословенний 
Господь Бог Вам дарував,
У цей день такий знаменний
В одну родину Вас з’єднав.

Бажаєм Вам в любові жити,
Здоров’я, щастя і добра.
І одне одного любити
На многії і благії літа!!!
 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon