Ось уже третій рік поспіль БФ «Карітас» парафії Чесного Хреста м.Броди організовує  літні табори для дітей трудових мігрантів. Цього року близько 20 дітей цільової групи змогли відпочити у літньому таборі в місті Южне Одеської області, що проходив із 5 по 14 липня. 04 липня в храмі Чесного Хреста відбувся молебен до Матері Божої, який відправив о.Ярослав Царик, настоятель парафії, поблагословивши всіх на цей християнський відпочинок.

Діти купалися в морі, засмагали, займалися в творчих майстернях, ходили на екскурсії, грали в спортивні ігри, танцювали. «Канікули - улюблений період всіх дітей, - говорить координатор проекту «Соціально-психологічна робота з дітьми трудових мігрантів» Люба Сітка, -  саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватись з друзями та рідними без обмежень. Проте саме період літніх канікул містить багато прихованої небезпеки для дітей, що через трудову міграцію батьків, позбавлені батьківського піклування. Не маючи належного контролю з боку дорослих і безліч вільного часу, такі діти наражаються на ризик.

Тому залучення дітей трудових мігрантів влітку є вкрай важливим».Сім днів у таборі пролетіли як один і для дітей, і для організаторів табору. Особливим, трохи ускладнюючим і водночас дуже цікавим моментом було те, що не всі були знайомі один з одним.Основними завданнями зі сторони людей, відповідальних за цікаве і корисне перебування дітей у таборі, було знайти, в першу чергу, підхід як до колективу, так і до кожного зокрема, сформувати одну дружню міцну команду, навчити дітей співпрацювати між собою, допомагати один одному, ставитися до інших з розумінням і повагою. Бо саме такі речі роблять людей ближчими, та вчать долати труднощі у спілкуванні, які часто властиві саме дітям з категорії трудових мігрантів. Табір був розташований на березі моря, місцевості сповненій красивими пейзажами, були організовані виїзди із території табору. Діти мали похід на пікнік до скель. Особливо захоплюючою була екскурсія до спорткомплексу «Олімп», однієї з найбільших спортивних споруд Європи. Ця  екскурсія  була також і дуже вдалим виховним моментом, оскільки дала можливість дітям переконатись у тому, що активний відпочинок може подарувати безліч позитивних емоцій і дозволить відірватись від повсякденного життя, екранів телевізорів та комп’ютерних моніторів, розкрити в собі нові можливості . У святковий недільний день 07.07.2013 на св.Івана Хрестителя всі молилися у храмі св.Петра і Павла, міста Южне, де о.Василь Колодчин вітав усіх гостей.На момент, коли прийшлося збирати речі додому, ніхто ще не хотів покидати це місце, ні діти, ні педагоги. Всі лишень звикли і здружилися, а вже потрібно їхати. З великим мішком гарних вражень за плечима усі щасливо повернулися додому.

dscn8861
dscn8861
dscn8861 dscn8861
dscn8900
dscn8900
dscn8900 dscn8900
dscn8944
dscn8944
dscn8944 dscn8944
dscn8945
dscn8945
dscn8945 dscn8945
sam_0414
sam_0414
sam_0414 sam_0414
sam_0431
sam_0431
sam_0431 sam_0431

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Вхід/РеєстраціяТерко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 140 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon