05.02. 2015року Комісія у справах мирян УГКЦ Сокальсько-Жовківської єпархії, яку очолює о. Ярослав Царик, за підтримки Патріаршої комісії  мирян УГКЦ організували  зустріч на тему: «Мирянське служінняв в Церкві: парафії, деканаті, єпархії». Зустріч проводилась для координаторів мирянських ініціатив у деканатах і проходила в єпархійному управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії м.Жовква. Від парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди на зустрічі були присутні слугиня спільноти «Матері в молитві» Руслана Гула, старший брат Василь Хороший, та волонтер судії «Сто талантів» парафіяльної організації Христина Ілляш.   Розпочався захід у храмі св.свящ. Йосафата молебнем до Христа Чоловіколюбця. Його очолив о.Володимир Коткевич, протосинкел Сокальсько-Жовківської єпархії, у співслужінні з о.Василем Білашем, головою Патріаршої комісії у справах мирян УГКЦ та о.Ярославом Цариком.


Учасники заходу мали можливість приклонитися до мощей святого Йосафата. Далі у конференцзалі єпархійного управління відбулося засідання .Зі словом привітання до всіх учасників звернувся  о.Володимир Коткевич, який передав вітання від Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїла Колтуна. Зацікавила всіх змістовна розповідь «Історичні аспекти розвитку мирянського руху», яку підготував диякон Тарас Шевчук, заступник голови Патріаршої комісії УГКЦ. Доповідь на тему «Мирянське служіння в Церкві в умовах сьогодення» підготував о.Василь Білаш. Учасники зустрічі мали можливість оглянути оформлені стенди катехитичних шкіл парафій Сокальсько-Жовківської єпархії.

Опісля відбулося жваве обговорення перспектив розвитку та поширення мирянських спільнот. Присутні розповідали про роботу своїх парафій. Тут увагу було зосереджено на тому, яке велике значення для парафії відіграє активність мирян. Адже без підтримки мирян ідея навіть найініціативнішого священнослужителя може залишитися тільки ідеєю. Всі учасники молилися до Блаженного Володимира Прийми, Покровителя мирян : « Мученику Володимире, ти був завжди вірний своєму обов’язкові. Ти сумлінно і відважно сповняв його навіть у трудних і небезпечних обставинах. Ти не побоявся за це життя віддати. Тож випроси й нам у Бога ласку сумлінного виконання наших обов’язків, радості і ревності у сповненні наших щоденних християнських повинностей. Амінь.»

Кожен учасник зустрічі отримав духовну літературу для своїх парафій. Завершився захід спільною молитвою за мир в Україні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук по сайту
РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖIНЬ:

Субота 11.04.15

23:00 - Початок Пасхальних Богослужінь

Неділя 12.04.15

09:00 - Пасхальна ЛітургіяСвященик Тарас Дзьоба – (068)505-21-14 або (066) 64-20-565

Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Вхід/РеєстраціяТерко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 200 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon