«Коляда єднає всіх» - під такою назвою 08 лютого 2015 року у місті Броди відбувся третій Різдвяний фестиваль Бродівського деканату УГКЦ , який у такий важкий для нашого народу час, приніс краплинку радості і надії на мир в наших серцях. Ведучими фестивалю були о.Ярослав Царик та о.Андрій Степанюк.

У святковому дійстві взяли участь: 14 парафій Бродівського деканату зокрема хори парафій Престятої Трійці м.Броди ,св..вмч.Юрія м.Броди, св..Миколая с.Лешнів, св..апп.Петра і Павла с.Салашка, св..ап.Луки с.Корсів, «Собор Пресвятої Богородиці» с.Заболотці , «Покров Пресвятої Богородиці» с.Гаї, св.вмч Юрія с.Боратин два хори парафії церкви Чесного Хреста м.Броди дитячий «Дзвін» та дорослий ім..о.Адріяна Зофійовського,та дитячий хор блаженного Миколая Чернецького с.Підгірці Крім того у фестивалі прийняли участь ансамблі парафій «Владичиці України» м.Броди, «Собор Пресвятої Богородиці» що на Старих Бродах, св..пророка Іллі с. Комарівка , св..вмч.Юрія с.Лугове.. Парафіяльні хористи через коляди дали змогу ще раз пережити Різдво у світлі сьогодення, на тлі лиха, яке торкає кожного свідомого українця-патріота, українця-християнина. Дівчата з парафіяльного народного ансамблю «Гармонія душі» з храму Чесного Хреста співом колядок зачарували серця слухачів. Разом із колядами від кожної парафії було віншування в яких  діти чи дорослі побажаннями зичили усім миру, достатку, злагоди, спокою і Божої ласки на наступний рік. Кожному парафіяльному колективу від деканату була вручена грамота третього фестивалю «Коляда єднає всіх»,а кожному учаснику в подарунок Різдвяний колядник.

На завершення дійства  парафіяльні хори з усіма присутніми виконали разом пісню-гімн «Боже великий єдиний»

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖIНЬ:

Субота 11.04.15