16 жовтня 2011 року в храмі Воздвиження Чесного Хреста м.Броди відбулись св. Тайни Хрещення і Миропомазання над младенцями Веселівським Максимом, який народився 29.09.2011р., та Кашубою Захаром, який народився 05.10.2011 року. Хрещеними батьками у Веселівського Максима стали Гончарик Дмитро, Раврух Ліліана, Ярош Дмитро, Барчин Анастасія, Ковальчук Улян, Данильчук Софія.

Для младенця Кашуби Захарія хрещеними батьками стали Чубатий Тарас та Дудчак Тетяна. Св. Тайни Хрещення і Миропомазання уділив о.Ярослав Царик. Йому співслужив диякон Тарас Дзьоба. На цьому духовному дійстві співав церковний хор імені отця Михайла Осадца під керівництвом диригента хору Ольги Ковальчук.

Апостола читав дідусь новохрещеного младенця Максима Гончарик Михайло, член церковного хору. О.Ярослав привітав батьків новохрещених дітей Веселівського Ігора і Веселівську -Гончарик Марію, та Кашубів Михайла і Ларису з великою подією у житті їх родин, та побажав їм щоб їх діти були виховані у християнській вірі.

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖIНЬ:

Субота 11.04.15