За доброю традицією в Хрестопоклінну неділю жителі міста Броди жертвують Хресну дорогу за мир та спокій в Україні. Ходу організував Бродівський деканат УГКЦ, в якій взяли участь мешканці та майже всі церкви міста. Мета цього духовного заходу – об’єднання, духовне піднесення паломників та спільна молитва за мир та добробут у державі.

Цього року у Хресній дорозі взяли участь священики Української Греко-Католицької Церкви Бродівського деканату, представники районної та міської влади, студенти, молодь та бродівчани доброї волі.

Розпочалася Хресна хода символічно зі скверу імені Героїв Майдану, біля пам’ятника Небесної сотні. Перед початком до присутніх звернувся бродівський декан УГКЦ о. Богдан Вихор, який розповів, що ми переживаємо Хресну дорогу, яка розпочалася разом з воєнним станом ще два роки тому. Оскільки цей рік, який називаємо теж Надзвичайним ювілейним роком, Папа присвятив Божому милосердю, Хресні стації заторкували особливі Божі благодаті, пов’язані з зціленням ран душі й тіла, поверненням до Бога, віднайденням Джерела милосердя.

Хресна дорога мала тематичне спрямування – її учасники жертвували ходу за спокій та благополуччя в Україні, а до несення хреста були запрошені різні верстви населення – вчителі, лікарі, парафіяни різних Церков, а також захисники нашої Батьківщини, учасники бойових дій у зоні АТО. Крім цього, почергово несення Хреста було доручене дітям, молоді і студентам та представникам влади.

Моління завершилося на Майдані Свободи перед пам’ятником жертв більшовицьких репресій. Священики та мешканці міста розділили спільну молитву за добру долю для українського народу.

 

Марія Вихор

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/152-2-brodivskyi/novyny-dekanatu/2126-pid-chas-khresnoi-dorohy-brodivchany-molylysia-za-ukrainu

 


 

3 квітня, на Хрестопоклінну неділю вулицями Бродів пройшла загальноміська хресна дорога. Розпочався хресний хід біля пам’ятника Небесній сотні, що встановлений навпроти Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича.

Відтак, першу стацію хрест несли студенти педколеджу. Згодом по черзі символічний хрест несли представники різних професій: вчителі, лікарі. військові, священики, діти, представники влади тощо.

Під час хресної ходи молилися за мир в Україні, за військових на сході держави. Біля дитячого майданчика помолилися за дітей. Під час молитовної ходи до процесії, очолюванорї близько 10 священиками УГКЦ, весь час долучалися люди, Про це повідомив власкор ІА ZIK.

Крім цього, на хресну дорогу прибуло багато мешканців з довколишніх сіл, відтак, до несення символічного хреста було запрошено і їх.

О. Ярослав Царик зазначив, що поклонитися Хресту Господньому саме в цей день, пройти хоч одну-дві стації цієї спільної хресної дороги – дуже важливо. Тому насамкінець Хресної дорои у місті було значно більше людей, аніж на початку. Закінчився молитолвно-духовний захід у міському парку біля пам'ятника Жертвам більшовицьких репресій.

Читайте більше тут:http://zik.ua/news/2016/04/04/u_brodah_pid_chas_hresniy_hody_molylysya_za_myr_v_ukraini_687386

 

30 березня в бродівському БФ «Карітас» відбулась дитяча ігротека «Веселі старти» для дітей сиріт, напівсиріт та соціальних сиріт.

Цей захід відбувся в рамках дитячого соціального проекту, що реалізується «Карітас»-Броди за підтримки Джинджер Фонду UCEF та спільно з районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Загалом участь у заході взяло 65 дітей: 35 представників місцевої громади та 30 гостей, що прибули на змагання з смт. Підкамінь Бродівського району у супроводі свого наставника о. Михайла Бакая.

Змагання відбулось у спортивному залі місцевого стадіону «Ювілейний» і мало на меті популяризацію фізичної культури та спорту як одного із способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між дітьми, підвищення мотивації до занять оздоровчою культурою, покращення стану фізичного здоров’я та профілактики шкідливих звичок серед юнаків та дівчат.

Програма заходу складалась з 12 конкурсів, серед яких були і спортивні змагання, і просвітницькі завдання профілактичного змісту. Особливий інтерес викликали змагання в імпровізованій грі «Хрестики - нулики». Це абсолютно нова захоплююча спортивно-інтелектуальна гра, яка забезпечила учасникам і вболівальникам море сміху і позитиву.

Соціальний педагог БФ «Карітас»-Броди Любов Мірецька, яка провела свято зазначила: «Організовуючи цю ігротеку, ми намагалися зробити так, щоб усім дітям було весело і цікаво. Участь у подібних заходах завжди загартовує характер дітей, виробляє цілеспрямованість, силу волі та витривалість».

Вкінці ігротеки, пройшовши всі випробування, команди були нагороджені пам’ятними призами. А найголовніше - і гості, і учасники, і глядачі - отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою.

Свято спорту, гарного настрою та дружби вдалося! Все цьому сприяло: відмінна організація, дружня атмосфера на змаганнях, сонячна погода, підтримка уболівальників і наставників.

«Веселі старти» - це один з заходів, проведених в рамках проекту «Центр соціальної та психологічної підтримки для дітей сиріт, напівсиріт та соціальних сиріт», що здійснюється БФ «Карітас»-Броди спільно з Львівською Освітньою Фундацією. Проект розпочався в січні 2016 р. Метою проекту є допомога дітям сиротам та покинутим дітям в Україні. Програма названа на честь анонімної меценатки з Америки. Партнерами у здійсненні допомоги сиротам є молодіжні та християнські організації (УГКЦ, РКЦ, ПЦ).

«Інтереси дитини завжди будуть в пріоритеті діяльності БФ «Карітас»-Броди. В рамках співпраці з Джинджер Фонд UCEF ми працюємо насамперед над профілактикою сирітства, особливу увагу звертаємо на одиноких матерів і сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах. Робимо усе, що в наших силах, щоб дитина не стала соціальною сиротою», - говорить координатор проекту о. Ярослав Царик.

 

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2119-sviato-sportu-i-vidminnoho-nastroiu-u-brodakh

 
Більше статтей...
  • Парафіяни з Батятич здійснили прощу до ювілейного храму в Бродах (Сокальсько-Жовківська єпархія)
  • Підгорецькі школярі та Бродівський лісгосп озеленювали територію храму (ТРК "Броди")
  • «Тримаймось разом, українці», - тема виставки у Бродах (Сокальсько - Жовківська єпархія)
  • Фестиваль «Хори ангельські співають» у Бродах (Сокальсько - Жовківська єпархія)
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon