26 березня парафіяни храму Собор Пресвятої Богородиці селаБатятичі Кам’янка-Бузького деканату здійснили прощу до Ювілейного храму Воздвиження Чесного Хреста у місто Броди.

Подорожуючи прочани молилися акафіст до Божого Милосердя і підготовлялись прийняти особливе благословення Господнє. Коли прибули до Ювілейного храму, перш ніж увійти, отець Ярослав Партика відслужив Молебен до Божого Милосердя для того, щоб гідно увійти у Двері благодаті. Увійшовши в храм прочани молячись приготовлялись до Святої Літургії, яку відслужили настоятель храму о. Ярослав Царик, о. Тарас Дзьоба, який виголосив проповідь про милосердя, а також духівник і наставник паломників о. Ярослав Партика. Приступивши до тайн Покаяння і Євхаристії усі присутні отримали Ювілейний відпуст.

Помолившись біля мощей святої великомучениці Параскевії паломники вирушили додому. По дорозі прочани відвідали храм святого священомученика Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ у селі Підгірці, а також монастир оо. Василіян, де мали змогу набрати водиці із цілющого джерела. Також відвідали підгорецький замок.

Прочани щиро дякують парафії храму Воздвиження Чесного Хреста міста Броди, настоятелю храму о. Ярославу Царику, о. Тарасу Дзьобі, місіонареві милосердя, а також парафіяльній спільноті «Матері в молитві» м. Броди, які гарно привітали спільноту «Матері в молитві» с. Батятичі і усіх паломників із першою прощею до Ювілейних Дверей.

 

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/2009-06-02-08-03-45/vita/143-rik-bozhoho-myloserdia/2107-parafiiany-z-batiatych-zdiisnyly-proshchu-do-iuvileinoho-khramu-v-brodakh

 


 

У храмі Воздвиження Чесного Хреста стартувала унікальна виставка «Тримаймось разом, українці», яку організували Благодійний фонд «Карітас»-Броди та Громадська організація «Донбас. Інтеграція».

На ній представлені малюнки, вірші та проза дітей з м. Броди та Бродівського району. Виставка стала кульмінацією конкурсів малюнків «Мій друже зі Сходу» та «Мій новий друже», в яких відповідно взяли участь діти місцевих шкіл та діти, що приїхали зі Сходу України.

Повідомляє БФ «Карітас»-Броди

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2083-trymaimos-razom-ukraintsi-tema-vystavky-u-brodakh

 

З благословення Сокальсько-Жовківського єпископа Михаїла Колтуна, 6 лютого проведено різдвяний фестиваль «Хори ангельські співають» за участю молодіжних і дитячих хорів та ансамблів з різних парафій єпархії.

Організатор цього прекрасного дійства – голова катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отець Михайло Микита.

Цього року захід відбувся у Бродах у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, який владика Михаїл Колтун проголосив храмом Божого милосердя.

Дійство розпочалося з молитви. Настоятель храму о. Ярослав Царик зауважив, що колядою ми возвеличуємо Христа, стаємо ближчими один до одного, єднаємося в одну велику родину.

На фестивалі були присутні: народний аматорський ансамбль «Гармонія душі» (м. Броди, храм Воздвиження Чесного Животворящого Хреста), вокальна група катехитичної школи св. Івана-Павла ІІ з с. Лопатина, дитячий хор з смт Підкамінь (храм Успення Пресвятої Богородиці), молодіжний хор з с. Соснівка (храм апп. Петра і Павла), дитячий хор з м. Жовква (храм Серця Христового), вокальна група катехитичної школи Матері Божої Неустанної помочі (м. Броди, храм Собору Пресвятої Богородиці і святої Теклі), молодіжний хор «Алатея (м. Червоноград, храм св. Юрія), дитячий хор з с. Підгірці (храм бл. Миколая Чарнецького і двадцяти п’яти співмучеників), вокальний гурт катехитичної школи (м. Кам’янка-Бузька, храм св. Миколая), молодіжний хор з м. Червонограду (храм Пресвятої Богородиці Владичиці України), дитячий хор «Дзвін» (м. Броди, храм Воздвиження Чесного Животворящого Хреста), молодіжний хор і ансамбль бандуристів з м. Червонограду (храм св. Йосафата).

У храмі панувала неабияка атмосфера. Пречудові голоси вокалістів, різноманітні вишиванки, костюми, плаття, віночки, хустки. Ще досі не виходять з голови слова колядки «Пахне кутею, пахне узваром, Пахне грибами, воском свічок… Нині ж бо нині родиться Бог». Маючи таких дітей, молодь, нас чекає велике майбутнє.

Завершуючи дійство, о. Михайло Микита подякував колективам, що взяли участь у фестивалі, гостям, доброчинцям, о. Я. Царику та запросив учасників заходу заколядувати на центральній площі нашого міста.

Опісля настоятель парафії закликав присутніх на частування на подвір’ї храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста.

Повідомила О. АВРАМИШИНА.

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2037-festyval-khory-anhelski-spivaiut-u-brodakh

 

Різдвяний фестиваль у Бродівському деканаті

7 лютого 2016 року із ініціативи священиків та вірних Бродівського деканату відбувся різдвяний фестиваль «Коляда єднає всіх».

Організаторами цього заходу виступили декан Бродівський УГКЦ о. Богдан Вихор та о. Тарас Загоруйко, настоятель парафії с. Лугове, Бродівського р-ну, а також інші священнослужителі, які радо відгукнулися на цю пропозицію та прийняли запрошення через свої співочі колективи. Таким чином, концертна програма складалася із представлень парафій деканату, які презентували свої улюблені коляди та вітали один одного теплими словами давніх українських віншувань. Своєрідним стержнем фестивалю стали ведучі, парафіянки с. Лугового, Мельничук Ірина та Галамага Наталія, що підводили до виступу кожен співочий колектив та радували глядачів поетичними роздумами про Тайну Божого народження.

Варто зазначити, що фестиваль не ставив вікових обмежень, а тому у програмі святкувань прозвучали як професійні колективи із музичним супроводом, так і дитячі постановки, як давні українські коляди та щедрівки («В Вифлеємі новина», «Бог предвічний», «Зійшла зоря над Вифлеємом», «Не плач, Рахиле» та ін.), так і сучасні твори, а навіть обробки («Україна колядує», «Зірка засіяла в небі України», «Дзвони дзвонять», «Щедрий вечір», «Подих Різдва», «А в Україні Різдво» та ін.). Окрім цього, усі учасники свята отримали подячні грамоти та пам’ятні дарунки, а також привітання від Преосвященнішого Владики Михаїла Колтуна, Єпископа Сокальсько-Жовківського.

Загалом у святкуванні взяло участь близько 250 артистів та 600 глядачів, що дало змогу кожному відчути себе у великій християнській родині, яка вміє прославляти Бога, творити мистецькі шедеври та гідно веселитися.

Своєрідною кульмінацією вечора стала спільна коляда із військовими частини А 0508, які люб’язно надали приміщення та озвучення для проведення цього заходу. Так, кожен учасник дійства відчув оцю єдність між нами та тими військовими, які оберігають та творять цей мир на Сході нашої держави і ця коляда була особливою молитвою за всіх захисників нашої держави.

Отож, «Коляда єднає всіх» у Бродівському деканаті стала чудовою нагодою ще раз пережити Тайну Божого народження, який «применшив себе самого, прийнявши вигляд слуги, ставши подібним до людини» (Флп. 2, 7), а також можливістю творення живої парафії, де кожен почуває себе членом великої християнської родини.

Іван Вихор,

учасник Різдвяного дійства

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/152-2-brodivskyi/novyny-dekanatu/2031-rizdvianyi-festyval-u-brodivskomu-dekanati

 
Більше статтей...
  • Військовий капелан благословив воїнів на миротворчу місію (Сокальсько - Жовківська єпархія)
  • На Підкамінщині школярі вчилися як прикрашати Стрітенську свічку в еко-стилі (Сокальсько - Жовківська єпархія)
  • В Підгірцях діти прикрашали стрітенські свічки в екостилі (Сокальсько - Жовківська єпархія)
  • У Бродівській студії "100 талантів" вчились виготовляти валентинки (ТРК "Броди")
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon