У Бродах відбувся форум мирянських спільнот30 грудня 2015 року в академічній залі Бродівської гімназії ім. Івана Труша відбувся форум мирянських спільнот «Ідіть і ви в мій Виноградник» для сімдесяти двох представників парафіяльних громад Бродівського та Підкаменецького деканатів Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Розпочався форум колядою парафіяльного гурту «Гармонія душі» парафії Чесного Хреста м. Броди та всіх учасників. Ведучим форуму був о. Ярослав Царик голова комісії мирян Сокальсько-Жовківської єпархії. Привітала всіх учасників християнського заходу директор гімназії п. Надія Присяжнюк. Доповідь про роль та служіння мирян у Церкві виголосив о. Василь Білаш, голова комісії УГКЦ у справах мирян, якийУ Бродах відбувся форум мирянських спільнот наголосив на покликанні та місії мирян свідчити Христа. Він розповів членам мирянських спільнот про життя та мученичу смерть страдецьких новомучеників о. Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, і разом з усіма учасниками звершив молитву до Блаженного Володимира, який є покровителем мирян в УГКЦ.

 

 Храм ВЧЖХ у місті Броди отримав привілей відпусту Ювілейного року милосердя Божого20 грудня, згідно Декрету єпископа, привілей відпусту Ювілейного року милосердя Божого отримав храм Чесного Хреста Господнього в місті Броди.

Богослужіння очолив єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун. Участь у спільній молитві взяли священики Бродівського та Підкамінського деканатів. Спершу відбувся Молебний чин із процесією та відкриттям ювілейних дверей. Відтак було звершено Божественну Літургію та роздано усім присутнім ювілейні іконки.

 

27 вересня у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Броди відсвяткували престольний празник.

 

 

Всесвітній день молитви за створіння та день Бога Творця, в храмі Чесного Животворящого ХрестаВсі ми маємо стати інструментом у Божих руках,
задля спасіння Його створіння.
Папа Франциск


Саме від нас залежить, в якому суспільстві ми будемо жити. Чи це буде світле майбуття з чистим та свіжим повітрям, мальовничим довкіллям, прекрасними водами, чи брудне та забруднене середовище, де немає крапельки чистої води та подиху свіжого повітря. Аби ми могли усвідомити відповідальність, яка лежить на кожному з нас, Церква, влада, суспільство намагаються апелювати різними гаслами та акціями зверненими на охорону навколишнього середовища. З нагоди цього, 14 вересня 2015 р., у Всесвітній день молитви за створіння та день Бога Творця, в храмі Чесного Животворящого Хреста відбулася подячна Служба Божа за дари та блага, якими обдарував Господь нашу неньку-землю. Миряни спільно з настоятелем церкви о. Ярославом Цариком та о. Тарасом Дзьобою, референтом Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовквівської єпархії, дякували Богові за всі ласки, якими Він нас обдаровує, за земні блага, якими ми наділені.

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon