Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
Хресна Дорога для студентів педколеджу імені о.Маркіяна Шашкевича PDF Друк E-mail

 

Хресна Дорога для студентів
24 березня 2010 року в Храмі Воздвиження Чесного Хресста служилася Хресна Дорога для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. о. Маркіяна Шашкевича. Великий храм був заповнений студентами які усвідомлювали розважаючи стації Хресної Дороги, що кожен із них є християнином. Розпочав молитвою та провів розважання першої стації Хресної Дороги настоятель о.Ярослав Царик. Всі інші стації Хресної Дороги провадили студенти: Наталя Павлик з с.Воля-Добростанська Яворівського р-ну, Марія Куніцька с.Боршів Перемишлянського р-ну, Оксана Фелима м. Тернопіль, Мар'яна Ковальчук Бродівського р-ну, Ірина Огниста с.Липівка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл., Олексій Радзівіл с.Заболотці Бродівського р-ну, Марія Мельник м.Белз Сокальського р-ну, Олег Куліков м.Броди, Тарас Стеблик м.Броди, Олена Газдун м.Червоноград, Олеся Спасовська м. Великі Мости Сокальського р-ну, Олег Шевчук м.Броди, Іванна Максимів с.Чепелі Бродівського р-ну.
Детальніше...
 
Будьмо вірними Христу і Церкві PDF Друк E-mail

 

Хресна дорога м.Броди
Вже стало традицією у Бродах під час Великого посту проводити Хресну дорогу вулицями міста. 19 березня 2010 року Божого  з ініціативи голови мирянського руху Сокальсько-Жовків­ської єпархії о.мітрата Ярослава Царика та настоятеля церкви св. Юрія о.мітрата Романа Біля у нашому місті відбулася театралізована Хресна дорога, яку провела молодь товариства україн­ських студентів-католиків «Обнова» з м.Івано-Франківська. У цьому дійстві взяли участь: економ Сокальсько-Жовківської єпаархії о.мітрат Михайло Грицишин, священики Бродівського деканату УГКЦ на чолі з деканом протоієреєм Миколою Мазурчуком та тисячі мешканців Бродів і навколишніх сіл. Завдяки студентам учасники цього дійства мали можливість  пережити і побачити на власні очі катування Ісуса. 

Театральне дійство відображало всі стації несення Ісусом хреста людських гріхів - зрада, бичування, осквернення, падіння під хрестом, розп’яття, поховання.

Розпочалася Хресна дорога з молитви священиків і вступного слова о. мітрата Я.Царика.

Детальніше...
 
Святкування Дня працівників культури PDF Друк E-mail

Вітання о.Ярослава працівникам культури23 березня 2010 року в Народному домі м.Броди відбулися урочистості з нагоди професійного свята культури та аматорів сцени. На святкуванні були присутні працівники культури Бродівського району, історико-краєзнавчого музею, централізованої бібліотечної системи, бродівської школи естетичного виховання та підкамінської школи мистецтв, аматори. Усіх присутніх з їх професійним святом привітав настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Він вручив пам’ятні дипломи з нагоди 120 річниці о.Михайла Осадци, святкування якої проводилось вкінці 2009 року, директорам Народного дому – Михайлу Кишці, Бродівського історико-краєзнавчого музею – Василю Стрільчуку, централізованої бібліотечної системи – Вірі Соловій. о.Ярослав також привітав завідуючу відділу культури і туризму п.Галину Зварич з іменинами.

 
Вшанування Кобзаря у Бродах PDF Друк E-mail

Ведучі Шевченківського святаДо дня вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка 9 березня 2010 року для студентів-першокурсників Бродівського педагогіч­ного коледжу імені о.Маркіяна Шашкевича працівники відділу обслуговування централь­ної районної бібліотеки провели пісенно-поетич­ний вечір. На свято був запрошений настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Розпочала його завідувач відділу Надія Степура. Сестри-студентки Оксана і На­таля Ковалі своїми чарівни­ми голосами повернули всіх у світ пісні, акапельно вико­навши Шевченкові «Думи мої, думи», «Садок вишне­вий коло хати».

Бібліотекар Марія Палій розповіла про високий дух української народної пісні, про улюблені пісні Кобза­ря, які звучали і на вечорі. Вона, зокрема, наголоси­ла, що Шевченкова поезія вийшла з пісні і в пісню пе­рейшла.

Зворушила усіх декла­мацією «Тополі» студентка Марія Капітанець.

Детальніше...
 
Чи легко бути християнином? PDF Друк E-mail

Учасники семінаруЧи легко нині, в час демократичних свобод слова,віросповідування бути християнином? На перший погляд, здається, що - так, прийнамні, якщо зважити, в яких умовах утверджувалися  у вірі Христовій перші християни. Але водночас бути християнином - це не тільки храм, Літургія, молитва, причастя, сповідь. Це ще й християнська позиція поза храмом. Адже життя нині, на жаль, містить багато не завжди позитивних викликів щодо суспільства, моралі, молоді, школи, війська, проблем  трансплантації органів, різних форм дітовбивства і т.д. Як в цих умовах залишатися християнином і правильно розуміти заклик Христа «Ходи за мною!»

Саме над цими проблемами  розважали учасники зібрання, що відбулося нещодавно в читальній залі центральної районної бібліотеки з ініціативи настоятеля церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, голови мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії о.Ярослава Царика. В ньому взяли участь представники мирянського руху Бродівського, Підкамінського, Буського, Олеського, Радехівського і Лопатинського деканатів.

о.Я.Царик представив присутнім гостей - голову комісії у справах мирян УГКЦ, викладача Українського католицького університету (м.Львів) Юрія Підлісного та працівника комісії у справах мирян УГКЦ Ігора Леня.

Детальніше...
 
Подружні пари з Бродів відбули реколекції у Зарваниці PDF Друк E-mail

З 5 до 7 березня п’ять подружніх пар з Бродів, які є парафіянами церкви Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, взяли участь у реколекціях для подружніх пар, що відбувалися у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Організатором реколекцій є рух «Подружні зустрічі”, основна мета якого - поглиблення та покращення взаєморозуміння між чоловіком і жінкою. Цей рух допомагає усвідомити релігійну суть подружнього зв’язку у любові з Богом та природне покликання чоловіка і жінки. „Подружні зустрічі” є складовою частиною Міжнародного християнського руху подружніх пар, що діє у багатьох країнах Європи і світу. Це один із напрямків душпастирської праці Церкви з родинами. В Україні рух „Подружні зустрічі” було започаткованло у 90-тих роках минулого століття. На даний час є 4 осередки, які проводять реколекції у Києві, Івано-Франківську, Львові і Тернополі.

Детальніше...
 
Семінар для голів мирянських та молодіжних організацій. PDF Друк E-mail

Комісія у справах мирян УГК Церкви (голова - Юрій Підлісний) разом з Комісією мирян Сокальсько-Жовківської єпархії (голова - о.Ярослав Царик) проводять семінар для голів мирянських та молодіжних організацій на тему «Що означає бути християнином у сучасному світі». Семінар буде проводитись 9 березня 2010р. о 12.00 год. для Підкамінського, Бродівського, Лопатинського, Олеського, Буського, Радехівського деканатів у приміщенні центральної районної бібліотеки за адресою: м.Броди, Майдан Свободи, 3. 

 
"Місто нашого серця" PDF Друк E-mail

Ювілей нашого міста залишив немало приємних спогадів бродівчанам, але свято – то лише мить у долі такого довгожителя як Броди, а подарунок – посвята «Місто нашого серця» залишиться доброю згадкою про 925-ліття надовго. Пятдесят шість авторів склали шану рідному місту на сторінках альманаху, упорядники ж доклали немало зусиль, щоб видання набуло незабутнього змісту й ошатного вигляду. Ініціатива депутата міської ради Надії Степури при гарячій підтримці міського голови Богдана Семчука та клопіткій праці упорядників члена Національних Спілок письменників та журналістів України Світлани Антонишин і члена Національної Спілки журналістів Галини Петрусь вилились у літературно-мистецький альманах «Місто нашого серця».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяПошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ

Парафія Кирила і Методія ВС

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Каталоги