Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
Всесвітній день пам'яті жертв ДТП PDF Друк E-mail

В неділю 15 листопада 2009 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Саме в цей день після першої Служби Божої о 9.30 год. в храмі Воздвиження Чесного Хреста була відправлена панахида за загиблими в ДТП. Молилися за упокій душ загиблих в ДТП наших парафіян Обушинських Юрія та Олени і інших людей нашого міста і району. Поминальну молитву відправив настоятель храму о.Ярослав Царик, співав хор першої Служби Божої під керівництвом дяка Миколи Самуляка. Після панахиди священик звернувся зі словами втіхи до всіх, хто відчув у своїх родинах втрату. Він наголосив на тому, щоб вірні частіше молитися за спочилих, які передчасно пішли з життя через трагічну смерть на дорогах, бо їм особливо потрібна наша молитва. Також о.Ярослав звернув увагу на необхідності бути обережним за кермом, тому що від цього залежить не лише життя водія і пасажирів транспортного засобу, але життя інших учасників дорожньо-транспортного руху, а береженого і Господь береже.

о.Ярослав Царик зачитав вірним правила, що були прийняті для водіїв Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій 10 листопада 2009р.:

Плекай культуру дорожнього руху, пам’ятаючи про цінність життя та заповідь «Не вбий!».

Дорога має бути безпечною та об’єднувати людей, а не завдавати їм невиправної шкоди.

Ввічливість, повага, доброзичливість та розсудливість повинні керувати водієм у дорозі та при подоланні складних ситуацій.

Треба бути милосердним та допомагати ближньому в біді, особливо якщо він став жертвою аварії.

Автомобіль не має бути засобом для демонстрації сили, влади чи приводом для гріха.

Допомагай сім’ям, що понесли втрати внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

На дорозі захищай більш слабких та допомагай менш кваліфікованим водіям.

Відчувай свою відповідальність по відношенню до інших.

 

Шановні водії! Вирушаючи в дорогу, не забудьте помолитись:

 

МОЛИТВА ДЛЯ ВОДІЯ ПЕРЕД ДОРОГОЮ 

 

Боже Всеблагий і Всемилостивий, Який все охороняєш Своєю Милістю і Чоловіколюбністю, смиренно молюся до Тебе: через заступництво Пресвятої Богородиці, Святителя Миколая і всіх Святих: Охорони від усіляких неприємностей і раптової смерті мене, грішного, і довірених мені людей і допоможи неушкодженими доставляти кожного, згідно їхньої потреби. Боже Милостивий! Звільни мене від злого духа порушення правил їзди і алкоголю, які викликають нещастя і наглу смерть без покаяння. Обдаруй нас Благословенням з Неба, покеруй нашими дорогами, щоб ми серед мінливостей цього світу завжди впізнавали Твою турботу, через Христа, Господа нашого. Спаси і допоможи мені, Господи, з чистою совістю дожити до глибокої старості, без тягару провини вбитих і покалічених через мою байдужість людей, і нехай прославиться Ім’я Твоє, сьогодні і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. "Отче наш ...", "Богородице Діво...", "Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь."

 

 

 
Міжнародна проща вервиці у Червонограді PDF Друк E-mail
Молитва на вервиці… Та чи кожен християнин про неї знає? Цю молитву започаткували монахи в перші віки християнства, і ось вона прийшла до наших днів. 18 жовтня 2002 року Папа Іван Павло II оголосив рік вервиці, поручивши опіці Богородиці «Життя церкви і людства у тяжких випробуваннях». Вервиця до Богородиці представляє собою резюме всього Святого Письма, а саме включає 15 таїнств про життя і діяння Господа нашого Ісуса Христа і поділяється на три основні групи: радісні, страсні, славні. Саме такій молитві присвячено міжнародну прощу вервиці. З благословення настоятеля УГКЦ Воздвиження Чесного Хреста м.Броди о.Ярослава Царика група прочан в кількості 20 чол. відбула 10 жовтня 2009 року на прощу вервиці у м.Червоноград.
Детальніше...
 
О, Діво Маріє, прийми нас під Твій покров! PDF Друк E-mail

Впродовж тривалого часу, протягом 12 років, відбувається гімназійне свято: «О, Діво Маріє, прийми нас під Твій покров». Оскільки Бродівська гімназія ім. Івана Труша вибрала за покровительку свого навчального закладу Пресвяту Діву Марію, то саме 14 жовтня, в день Покрови, є духовне свято гімназії. В цей день відбувається посвячення школярів у гімназисти. Цього року це свято відбулося 22 жовтня 2009 року. Вся гімназійна громада, школярі і вчителі прийшли до храму Воздвиження Чесного Хреста міста Броди. О 10.00.год. розпочався молебен до Пресвятої Богородиці, який відслужив духовний наставник гімназистів о.Ярослав Царик. Співали студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, які є учасниками християнського гурту «Оранта», та ансамбль «Християнський схід» парафії Чесного Хреста. Від імені гімназистів молитву до Пресвятої Богородиці промовив учень 1-Б класу Владислав Сова, член вівтарної дружини церкви Чесного Хреста.

Детальніше...
 
Панахида з нагоди 67 річниці утворення УПА PDF Друк E-mail
Урочисте відзначення 67 річниці утворення Української Повстанської Армії відбулося  у м.Броди 14 жовтня 2009 року. Біля пам’ятника легендарному героєві УПА, уродженцю Брідщини, Петру Федуну «Полтаві» відбулася панахида та народне віче. Поминальну панахиду відправив настоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о.Ярослав Царик за участю членів церковного хору під керівництвом дяка Миколи Самуляка.Присутніх привітав з святом голова районної організації Конгресу Українських націоналістів, редактор районної газети «Голос відродження» Богдан Зробок.До памятника героєві був покладений кошик з квітами.Учасники віче спільно з церковними хористами виконали повстанські пісні. 
Автор: Богдан Зробок
 
Дар від серця PDF Друк E-mail

Напередодні празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, парафіянин нашого храму Юрій Антоненко разом із своїми синами Павлом і Дмитром посадили на подвір’ї храму деревця туї, привезені Юрієм із Польщі. «Це наша пожерва для храму Чесного Хреста», -  говорить старший син Павло, - «бо у цьому місяці вересні в тата Юрія та мого меншого братика Дмитра є дні народження. Ми дуже любимо нашу церковцю»    

автор о. Ярослав Царик

 

 
Мощі святого Шарбеля у Бродах PDF Друк E-mail

Святий Шарбель (при народженні Юсеф Махлуф 1828-1898) – католицький святий та чудотворець з Лівану, мароніт. Юсеф Махлуф – майбутній святий Шарбель народився в 1828р. в селі Бекаа-Кафра, що на півночі Лівану високо в горах. Він був четвертою дитиною в сім'ї простих селян Антуана і Бригітти Маклуфів. 9 жовтня 1977 року священомонаха-мароніта Шарбеля зачислено до Соньму Святих. Під час канонізації цього ліванського духовного подвижника Папа Римський Павло VI назвав його одним із найбільших святих XX століття.

Мощі святого Шарбеля, а саме вказівний палець, дістались в подарунок УГКЦ від Маронітської католицької церкви.

Детальніше...
 
Празник Воздвиження Чесного Хреста в м.Броди PDF Друк E-mail
27 вересня 2009 року в храмі Воздвиження Чесного Хреста було величаво і торжественно. З нагоди парафіяльного празника у храмі Чесного Хреста відбулось дві святкові літургії. Перша - о 9.00 год., її очолив митрофорний протоієрей декан Підкамінський Богдан Жук. Йому співслужили адміністратор храму о.мітрат Ярослав Царик, о.Ігор Балук - завідатель храму Собор Пресвятої Богородиці с.Заболотці, який виголосив проповідь з нагоди празника, про святий хрест, значення святого хреста та про хресну дорогу УГК Церкви, яка 20 років тому вийшла з підпілля.
Детальніше...
 
Молитва закоханих PDF Друк E-mail
Ікона Пресвятої Родини
 
Господи Боже наш, Творче і Будівниче людського роду, Ти при створенні світу сказав, що не добре чоловікові бути самому, і створив для нього допомогу і підтримку, – жінку, плоть від його плоті, і благословив їх на спільне життя у подружжі та дарував їм взаємну любов як образ любові Христа і Церкви. Ти благословив Авраама і Сару, Ти дарував Ісаакові Ревеку, Ти злучив Якова з Рахилею, Ти з’єднав Йосифа з Асинетою. Благослови і нас, щоб у любові та чистоті прийняли ми святе Боже подружжя. Вчини бездоганною дорогу нашу і даруй нам єдине серце, щоб жили ми вже не для самих себе, але однин для одного у Христі. Дай нам, Чоловіколюбче Владико, любові, про яку говорить апостол Павло: любові довготерпеливої, милосердної, незаздрісної, смиренної, чистої, жертвенної, негнівливої, довірливої та непроминаючої, яка є сильніша від смерті, щоб у ній перебуваючи ми разом сподобилися Твого небесного Царства і вічної насолоди. Амінь.


 
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяПошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ

Парафія Кирила і Методія ВС

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Каталоги