Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
Різдвяне привітання Блаженнішого Любомира PDF Друк E-mail
Дорогі у Христі!

Якраз напередодні Різдва у столиці Данії, Копенгагені, відбулася всесвітня конференція, присвячена проблемі зміни клімату. У цьому заході взяли участь делегати майже всіх країн земної кулі, щоб спільно вирішити, як можна уникнути великої катастрофи, що сьогодні загрожує людству. Зібрані в Копенгагені науковці ще раз ствердили, що цю загрозу спричинило самолюбне і нерозважливе ставлення людей до свого довкілля. Упродовж багатьох десятиліть чи, навіть, століть люди поводилися як творці і повноправні власники навколишнього світу, нещадно експлуатуючи та руйнуючи природу. І сьогодні, після такого «господарювання», людство, нарешті, усвідомило, що наразило себе на велику небезпеку. Багато з нас зрозуміли, що людина не є справжнім власником, паном природи і що природа – це Божий дар для людини, який треба шанувати і розумно вживати. Про це нас так навчає Святе Письмо: «Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саду порати його й доглядати його» (Бут. 2, 15).
Детальніше...
 
Різдвяне привітання Михаїла Колтуна, єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ PDF Друк E-mail
Пастирське послання до монахів, священиків, монахинь, дияконів, семінаристів і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на Різдво Господа нашого Ісусa Христа  на 2010 рік Божий

                               Христос Рождається!                         
Славіте Його!

В любові бачимо ми образ Божий
Ми бачимо Його в Різдві
Свій образ ми в Ньому пізнаємо
І тішимось, що поселився Бог у кожного в душі.

Дорогі і люблячі сестри і брати!
Вітаю вас і разом з вами народженого Христа між нами. Бог, Син Божий, прийняв людське тіло і став як одним з нас, людей. Бог став людиною, щоб нас поєднати з Богом, щоб відновити наш колись втрачений зв'язок з Богом і щоб ми могли відчути в собі життя Бога. Це велика таємниця, щоб усвідомити: - Що хоче Бог робити в людині? Що Бог робить в людині? Що ми хочемо, щоб Бог робив в нас? Ці і подібні їм питання відповідають прагненню людського життя.
«Я прийшов, щоб Ви мали життя вповні, - говорить Господь (Ів. 10,10). Хто в мені перебуває, а Я в ньому, той багато плоду приносить». (Ів. 15, 5) Господь народився і об’явив себе у своїй ласці і цю ласку Він для нас має і годен дати кожному, хто її просить. І ми, святкуючи Христове народження, приходимо до ясел, вітаємо Його, колядуємо Йому, щоб Він за теперішнього часу завітав до нас, народився в нас і вчинив в нас свою оселю. Ми хочемо, щоб Він народився в нашій душі і своєю ласкою відновив наш зв’язок з Богом, щоб поселився в нас і жив. «Глянь оком щирим, о Божий Сину, на нашу неньку, на Україну» (коляда «Во Вифлеємі нині новина»). Зглянься на нас немічних, що хочемо відновити колись упалий наш образ, що хочемо відновити лице нашого життя, що хочемо утвердитись на землі, котру Ти нам дав і збудувати на ній Церкву і дім нашої Держави.
Детальніше...
 
СБУ обіцяє розсекретити нові документи щодо репресій УГКЦ PDF Друк E-mail
В архівах України зберігається понад тисячу документів, які засвідчують причетність вищого керівництва комуністичної партії до знищення Української Греко-Католицької Церкви. Більшість з них чекають на розсекречення. Про це в інтерв’ю «Німецькій хвилі» сказав заступник начальника державного архіву СБУ Сергій Кокін, інформує Zaxid.net.

За його словами, нещодавно оприлюднений лист, у якому Нікіта Хрущов, тодішній керівник компартії УРСР, повідомляв Сталіну про ліквідацію «уніатської» Церкви, з великою вірогідністю є автентичним.
Детальніше...
 
Незрячий священик пішки вирушив з Івано-Франківська до Єрусалима PDF Друк E-mail
Незрячий священик із Івано-Франківська о. Ігор ІВАНІВ пішки вирушив до Єрусалима. Як передає кореспондент УНІАН, священик та його провідник - парафіянин церкви Святої Параскевії УГКЦ в місті Болехові Андрій КАЛЮЖНИЙ - вирушили у пішу прочанську дорогу до Єрусалима в свято Введення до храму Пречистої Діви Марії, 4 грудня.Незрячий священик пішки вирушив з Івано-Франківська до Єрусалима
«Я незрячий, але не сліпий - Бог і кожен, кого зустріну у своїй паломницькій дорозі, є моїми очима, – сказав священик. - Будь-яка проща, то проща до Бога. І цю дорогу я вимірюю не кілометрами, а силою щирої молитви».
Паломницька дорога, що сягає трьох тисяч кілометрів, проляже через Бучач на Зарваницю, далі - Тернопіль, Чернівці, Молдова, Одеса, а далі через море аж до Єрусалима. Прибути туди паломники планують вже на Різдво Христове.
 
Отець Блажейовський – кандидат на Шевченківську премію PDF Друк E-mail
Львівський музей вишиваних ікон та образів о. дра Дмитра Блажейовського і Товариство "УкраїнаСвіт" висунули кандидатуру о. Дмитра Блажейовського на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, - повідомляє Департамент інформації УГКЦ. Грекокатолицький священик, що живе в Римі й нещодавно розпочав сотий рік свого життя, відомий в Україні та в українській діаспорі як науковець і митець. Він є автором 25 наукових праць з історії Церкви та Української держави, а в його мистецькому доробку 350 вишитих ікон та хоругв.
Детальніше...
 
Подячний молебен до Пресвятої Богородиці вчителів та працівників школи №2 м.Броди PDF Друк E-mail

 

31 грудня 2009 року в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбувся подячний молебен до Пресвятої Богородиці вчителів і працівників спеціалізованої школи №2 м.Броди. Служив молебен настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав ансамбль «Християнський схід» під керівництвом Світлани Панчишин. Після Євангелія священик виголосив проповідь про подяку Господу в житті християнина. В часі молебну християнський ансамбль виконав пісню «Як гарно у храмі Твоїм, Богородице». Разом із священиком під час молебну молитви подяки до Пресвятої Богородиці виголошували вчителі Надія Кушпета, Людмила Кравчук, Руслана Власік. Після молебну відбулось помазання благословенним єлеєм. о.Ярослав привітав усіх вчителів, трудовий колектив, директора Лесика Ігора Степановича з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим і побажав всім Божого благословення та многих благих літ!

 
Шаховий турнір в парафії Воздвиження Чесного Хреста PDF Друк E-mail

В Бродах, вперше в історії міста, проводився відкритий парафіяльний шаховий турнір Церкви Воздвиження Чесного Хреста. Ініціаторами проведення такого заходу стали о.Ярослав Царик, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста, та парафіянин Богдан Мисак, тренер-викладач з шахів спортивної школи «Урожай». Взяти участь в змаганнях мали можливість усі бажаючі парафіяни парафії Чесного Хреста та інших парафій м.Броди. Основна мета даного заходу – це поєднати світське спортивне життя міста з християнською мораллю. Звичайно, основна увага зверталася на дітей, на їхнє змістовне проведення дозвілля, важливим є і те, що Церква в кризовий час може допомогти дітям своєї парафії підвищувати свою майстерність на змаганнях обласного рівня. Шахи – це здобування перемоги розумом, і вони є досконалішою моделлю людського життя. В шаховій грі, як і в житті, перш, ніж зробити хід чи вчинок, потрібно добре подумати. Саме на цьому акцентував увагу головний суддя змагань Богдан Мисак. В змаганнях взяло участь 20 шахістів.

Детальніше...
 
Відзначення 120-ї річниці о.Михайла Осадци в м.Броди PDF Друк E-mail

20 грудня 2009 року в Народному домі вперше в Бродах з ініціативи о.Ярослава Царика, Голови мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії, та за участю відділу культури Бродівської РДА м.Броди проходив фестиваль духовної пісні «Славимо Тебе, Господи», присвячений 120-річчю священика, катехита Бродівської гімназії, громадського діяча, засновника музичного товариства «Боян» у Бродах Михайла-Євгена Осадци. Ведучою цього духовного свята була Марія Пишна. Розпочався фестиваль духовної пісні молитвою «Отче наш». Героєм духу, який був покликаний на служіння Богу, назвав отця Осадцу священик Ярослав Царик. Цікавими були розповіді про життя, служіння та культурно-громадську діяльність о.Осадци, які підготували науковий працівник Бродівського краєзнавчого музею Андрій Корчак, бібліотекар центральної районної бібліотеки Еріка Ногтєва. А спогади нашого відомого земляка поета Василя Ящуна про отця Осадцу, які стосувалися його гімназійних літ, прочитала завідувач ЦРБ Надія Степура.

Детальніше...
 
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяПошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ

Парафія Кирила і Методія ВС

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Каталоги