Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
П'ятниця, 27 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
Відзначено премією о.Михайла Осадца проект відродження Греко-Католицької Церкви на Брідщині PDF Друк E-mail
Відзначено премією о.Михайла Осадца проект відродження Греко-Католицької Церкви на Брідщині10 червня 2010 року в Бродівській ім. І.Труша відбувся уже вдев'яте громадський захист проектів пошукового-дослідницького товариства "Джерело". на захист було представлено 9 робіт. Автори кращих проектів відзначені степендіями І. Труша (2 проекти), о.М. Осадци (1 проект). А 6 проектів заохочувальними преміями. Протягом 9 років в гімназії було започатковано премію о.М.Осадци колишнього катехита Бродівської гімназії. Цю премію протягом цих років виділяла парафія Воздвиження Чесного Хреста. Цього року премію о.М. Осадци вручено групі учнів які працювали над проектом "Відродження Греко-Католицької церкви на Брідщині". Керівником проекту була вчитель англійської мови та парафіянка храму Воздвиження Чесного Хреста, Сарахман Надія Степанівна, а також двоє учнів Бродівської гімназії: Вакуліч Аня та Петелько Таня.
Детальніше...
 
Історія катакомбної церкви у світлинах. PDF Друк E-mail

 

Історія катакомбної церкви у світлинах
З 4 червня по 13 червня 2010 року у парафії святих верховних апостолів Петра і Павла м. Соснівка проводилась виставка «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб» яку підготував Інститут Історії Церкви до 20-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та її офіційної  легалізації. Виставку вже бачили у Києві, Львові та Бродах. ЇЇ експонуванням у Сокальсько-Жовківську єпархії займається отець Ярослав Царик – адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста у Бродах. А всі організаційні моменти у шахтарському містечку взяв на себе настоятель соснівського храму св.верх. апостолів Петра і Павла о. Зеновій Буньо. 

Презентація розпочалася в п’ятницю 4 червня в Соснівському Народному домі  оглядовою екскурсією, яку провів о. Ярослав Царик. Хронологія виставки охоплює період від 1939 до 1991 року та відображає три важливих етапи трагічної і водночас героїчної історії УГКЦ ХХ століття: насильницьку ліквідацію у 1946році, підпілля та легалізацію у 1989році. Про життя держави і Церкви говорила міський голова Соснівки Ірина Харчук. Декан Червоноградського деканату о. Петро Якимець, настоятель церкви Собору Пресвятої Богородиці у Сільці наголосив на необхідності проведення такої виставки в парафіях. Слово мали Галина Гриник, старший науковий працівник Червоноградської філії Львівського музею історії релігії, яка згадала про активних учасників підпілля, доля яких, була пов’язана із Червоноградом, - отців Маркіяна Когута та Мар’яна Чернегу. Директор ЧНВК№13 Любов Парійчук ділилася спогадами про дитинство, релігійне життя її родини на Жовківщині. Виставка супроводжувалась духовними піснями у виконанні християнського ансамблю «Знамення» парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди.

о. Зеновій Буньо, настоятель парафії, подякував організаторам та всім учасникам виставки.

13 червня у церкві святих верховних апостолів Петра і Павла м. Соснівки священики храму Зеновій Буньо та Іван Цінцірук разом з о. Ярославом Цариком служили молебен до Христа Чоловіколюбця та разом з вірними парафії здійснили завершальних екскурс експозицією виставки.

За матеріалами газети

«Новини Прибужжя»

 
Парафіяльна команда "Карітас" переможець футбольного турніру PDF Друк E-mail

 

Переможці футбольного турніру
5 червня 2010 року з ініціативи голови молодіжного відділу Львівської Архиєпархії о.Тараса Міляна у Львові проходив 3 футбольний турнір парафіяльних команд, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, за участю Федерацї футболу Львівської області та відділу роботи з дітьми Львівської державної адміністрації.На фото біля о.Ярослава голова Федерації Львівської обл. Ярослав Грисьо

 

Свято футболу відкрив о.Тарас Мілян, який привітав усіх учасників футбольного турніру, побажав їм чесної боротьби.

Благословив всіх юних спортовців-футболістів о.Ярослав Царик – адміністратор храму Чесного Хреста м.Броди, голова мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії. Всі разом помолилися «Отче наш» і «Богородице Діво». До присутніх звернулись з привітальним словом Ярослав Грисьо – голова Федерації футболу Львівської області та Володимир Лис – начальник відділу по роботі з дітьми Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Благословення випускникам PDF Друк E-mail

 

Випускники на стадіоні
Ось і завершився ще один шкільний навчальний рік для нас, випускників, Бродівської гімназії. Він був особливим. 27 травня 2010 року на стадіоні «Ювілейний» пролунав для нас останній дзвінок. З побажаннями для всіх гімназистів, виступив отець Ярослав Царик, а після того запросив всіх випускників до храму Чесного Хреста на подячний молебен до Богородиці. Під час молебну випускники Гузь Святослав, Рачковська Оля і я, Козак Ірина, від імені випускників просили Пресвяту Діву Марію про Покров над усіма нами. На закінчення молебну священик благословив усіх нас і окропив святою водою. Та ще один особливий день чекав на випускників – день вручення атестатів. І цього дня, 30 травня 2010 року, в педагогічному коледжі імені отця Маркіяна Шашкевича, о.Ярослав Царик приготував для нас найтепліші та найщиріші слова. Дякуємо йому за це!

 

Ірина Козак – випускниця Бродівської гімназії 

 
Свято Героїв у Бродах PDF Друк E-mail

 

23 травня Бродівська станиця Пласту національної скаутської організації України

організувала і провела ряд заходів, приурочених Дню Героїв у Бродах.

 

Свято героїв у Бродах
Свято Героїв – особливий день не лише для пластунів, а й для кожного свідомого українця: від малого до великого, тож програма дня, яку підготував ст. пл. прих. Роман Казьмірчук, була розрахована на різну вікову категорію. 

Урочистості розпочалися з молебну за полеглих у боротьбі за Україну Героїв, який відправив о.Ярослав Царик. Після  молебну відбулося освячення знамена підготовчого куреня ім. М.Тарнавського. Від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» пластунів привітав заслужений артист України Остап Стахів. Він виголосив слово про геройський дух борців за волю України та виконав українські патріотичні пісні, граючи на бандурі. Протягом наступних двох годин команди, які складалися з пластунів, школярів і молоді міста змагалися у тереновій грі, основаній на легенді про Героїв.

Детальніше...
 
Наші молоді парафіяни на фестивалі "Аскольдів глас" PDF Друк E-mail

22 травня 2010 року біля храму св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі відбувся VI фестиваль духовної пісні «Аскольдів глас». Чудовий погідний день, невелика затишна церква Святого Миколая, зведена біля дорогого для кожного українця місця – Аскольдової могили. Шкода, що відцвіли вже розкішні київські каштани, зате м’який і теплий тополиний пух щедро встеляє стежку, яка веде до храму. Цього дня тут було особливо людно: після Святої Літургії парафіяни церкви Святого Миколая щиро вітали гостей фестивалю «Аскольдів глас». Біля храму на спеціальному сценічному майданчику натхненно виступали юні співаки та декламатори з усієї України. Духовні пісні, поезія на історичну тематику лунали в їхньому виконанні особливо щиро і проникливо.

Детальніше...
 
Броди-Берхем - парафії-побратими PDF Друк E-mail
 

З 25 по 30 квітня 2010 року о.Ярослав Царик разом з трьома парафіянами церкви Чесного Хреста відвідали католицьку парафію Святої Марії м.Антверпен (району Берхем). Запросив відвідати цю парафію диякон Йоган Дірк, який ще працює в організації Світова місія допомоги м.Буховт, Бельгія. 25 квітня 2010 року у неділю відслужилась свята Літургія, яку очолював настоятель церкви Святої Марії о.Рене Докс, дияконував йому Йоган Дірк. На Літургії був присутній о.Ярослав Царик, який разом із священиком Рене уділяв Святе Причастя вірним. Під час Святої Літургії молитву «Отче наш» молилися двома мовами – фламандською і українською. Намірення на Святій Літургії було за Україну, за парафію м.Броди. Після Святої Літургії диякон Йоган Дірк разом з о.Ярославом Цариком уділяли Святу Тайну Хрещення младенцю, якого назвали Харольд, і привітали батьків, Деніса і Анну-Софію, з охрещенням їх синочка. На Святій Тайні Хрещення була присутня родина батьків охрещеного Харольда.


IMG3649

IMG3939

IMG3944

IMG4012

DSC02833.JPG

DSC02840.JPG

DSC02849.JPG

DSC02850.JPG

DSC02870.JPG

DSC03038.JPG
Детальніше...
 
Воскресіння Христове - Пасха PDF Друк E-mail

"Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував" (Тропар Пасхи)

З усіх великих християнських празників року найбільш урочистий, радісний і святковий - це світлий Празник Христового Воскресіння. "Небеса достойно нехай веселяться, земля ж нехай радіє, нехай святкує увесь видимий світ і невидимий, Христос бо Воскрес - радість вічна!" - Велично і торжественно закликає до найбільшої радості Пасхальна Утреня. "Пасха в нас - каже св. Григорій Богослов у своїм пасхальнім слові - це празників празник і торжество торжеств..." Свято Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа має в нашому народі прекрасну назву Великдень, себто Великий День.

Празник Світлого Христового Воскресіння у парафії Воздвиження Чесного Хреста розпочався відправою Надгробного. Опісля, церковна процесія з іконою Воскресіння  вийшла з храму, щоб з радісним співом "Христос Воскрес" повернутись до нього, який у той час був символом порожнього гробу до якого першими прибули жінки-мироносиці. Священики перед вхідними дверима храму проголошували стихи Пасхальної Утрені, а всі вірні співали у великій радості тропар "Христос Воскрес". І ось захоплююча мить, священик знаком святого Хреста відчиняє двері храму ведучи за собою вірних, щоб прославити Воскреслого Христа! Вже стало доброю традицією не тільки священикам, але й вірним під час Пасхальної Утрені проголошувати пасхальне вітання "Христос Воскрес".

Великодній привіт "Христос Воскрес" виголошували священики і парафіяни:

,о.Ярослав Царик, о.Андрій Семенюк, о.Павло Юрчак, Богдан Масловський, Руслана Гула (слугиня спільноти "Матері в молитві"), Світлана Бойко (учениця Бродівської гімназії), Богдан Реп'янський (церковний братчик), Галина Скиба, Віка Пишна (учасниця парафіяльного ансамблю "Замення")

Цього року Слово св. Івана Золотоустого на пасху читали: о.Ярослав Царик, Любомир Більо, Софія Грицаїшин (учасниця гурту "Знамення"), Романець Вікторія, Козак Ірина (учениця Бродівської гімназії), Віта Іжевська (учасниця гурту "Християнський Схід"), Швець Наталя (з Львівської парафії).

Євангеліє на Святу Пасху читалося трьома мовами: грецькою (о.Павло Юрчак), латинською (о.Андрій Семинюк), українською (о.Ярослав Царик).

Після Божественної Літургії парафіян Храму Воздвиження Чесного Хреста вітали: Бродівський міський голова Богдан Семчук, Світлана Бойко і  Оля Крук від християнської молоді, Ганна Чорна від Львівської парафії УГКЦ Вознесіння Господнього, що на Сихові, член вівтарної дружини імені священномученика Йосафата Демчук Ромчик, Ірина Козак, Гаврилюк Ярослав парафіянин Греко-Католицької парафії м.Нововолинська який розповів про розвиток УГКЦ на Волині.

На закінчення вірним під час помазання благословенним єлем вручалася великодня відкритка з словом привітання свячеників парафії Чесного Хреста. 

 
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяПошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ

Парафія Кирила і Методія ВС

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Каталоги