Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
День пам'яті жертв Голодомору PDF Друк E-mail

28 листопада 2009 р. в Україні було відзначено День памяті жертв Голодомору 1932-1933 рр. В храмах були відслужені панахиди за померлих від голоду. До роковин памяті жертв Голодомору долучилася і наша парафія Воздвиження Чесного Хреста м.Броди. В неділю 29 листопада 2009 року після третьої Служби Божої хлопці з вівтарної дружини ім. св. свщ. Йосафата роздали всім вірним свічки. При запалених свічках священик Ярослав Царик відслужив панахиду за жертв Голодомору, і звернувся зі словом до вірян: «Ця трагедія назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок історії нашого народу, і хоча Західну Україну безпосередньо голод не зачепив, однак сум з приводу геноциду мільйонів побратимів із Великої України мусить перейняти і нас. Ми повинні донести біль і горе минулого до наших нащадків, щоб вони знали і розуміли і в майбутньому не допустили подібного. Дай, Боже, нашим дітям, онукам, правнукам цього не пережити ніколи. І нехай лише сторінки підручників з історії розповідають про Голодомор. Ми молимось за них: за невинних дітей, батьків, матерів, дідусів, бабусь, що померли від голоду.

 

Тож, Господи, ти чуєш наше слово

За всіх, що від голоду повмирали,

Прийми до Небесного Царства свого,

Тих, що в житті на Тебе уповали!

 

 

Вкінці о.Ярослав виголосив молитву Блаженнішого Любомира за жертв Голодомору. А потім сказав, щоб усі вірні взяли додому свічечки, які вони тримали під час панахиди, і ввечері родинами при запалених свічках помолились за упокій душ померлих від голоду «Отче наш» і «Богородице Діво». 

Молитва Блаженнішого Любомира за жертв Голодомору

Господи Боже наш! Ми сходимося в цей день, щоб вшанувати пам’ять рідних нам людей, яким через голод відібрали Твій дар життя. Дуже мало можемо для них зробити – хіба згадати їх, поручити їхні прискорбні душі Твоєму Милосердю та схилити голову перед їхнім терпінням. Але просимо Тебе сьогодні, щоб ми могли почути те, що вони своєю жертвою хочуть нам засвідчити, а саме, що такі трагедії – народовбивства, геноциди та інші злочини проти людства, можуть ставатися. В минулому столітті їх було чимало, але цей наш чисельно усіх їх перевищив. Невинні жертви Голодомору голосять до нас, що як довго люди не схочуть слухати Твоєї спасенної науки, буде спокуса тоталітарними і насильницькими засобами розв’язувати справи людського життя. Ми прохаємо Тебе сьогодні для себе і для грядущих поколінь про дар чуйності, щоб таку спокусу вчасно спостерегти, про відвагу її нап’ятнувати та про силу їй протистояти, а понад усе прохаємо Тебе: наповни наші і всіх людей серця тими чеснотами і благодатями, які потрібні, щоб та жахлива спокуса стала неможливою. Господи Боже! За заступництвом Пресвятої Богородиці та всіх святих, яких видала наша Українська Земля, помилуй нас! Господи помилуй! Господи помилуй! Господи помилуй! 

 
Свято в серцях PDF Друк E-mail

З самих початків християнства миряни відігравали значну роль в житті і розвитку Церкви на українських землях. Активною і помітною є участь мирян від XVI-XVIII ст., коли вони обєднуються у братства при церквах у різних містах України.У 30-х роках XX ст. виникає організований рух українських мирян як частина всесвітнього руху мирян «Католицька Акція», започаткований Папою Пієм XI у 1922 р. Духовним батьком українського мирянського руху став митрополит Андрей Шептицький. За його ініціативою 1 січня 1931 року був утворений Український Католицький Союз, основним завданням якого було будівництво української держави на засадах католицької віри й моралі. Цей союз став «першою ланкою» організаційного утворення в 1931р. Католицької Акції в Україні під патронатом св. свщ. Йосафата.

Детальніше...
 
Свято Преподобної Йосафати в Бродах PDF Друк E-mail

20 листопада 2009 року Божого вперше у м.Броди в парафії Воздвиження Чесного Хреста відбулось величаве духовне свято преподобної сестри Йосафати Гордашевської, проголошеної Блаженною 27.06.2001 року Божого Святішим Отцем Іваном Павлом ІІ, співзасновницею і першою сестрою служебницею згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії.

На прохання о.Ярослава Царика приїхала на свято с.Єротея із монастиря Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії згромадження сестер служебниць та парафіяльна молодь парафії св.Юрія оо.Василіян із Червонограда з молодіжної спільноти «misericordia», якою керує Мар’яна Музика. Священики о.Ярослав Царик та Андрій Семенюк з парафіянами під спів молитовного звернення до Блаженної Йосафати «Преподобна Йосафато, моли Бога за нас» зустріли ікону Преподобної, яку несли Зоряна Ільницька та Мар’яна Музика у гарних українських костюмах, а сестра Єротея – мощі Блаженної.

У 10 годині почалася урочиста Св. Літургія, яку служили о.Ярослав Царик та о.Андрій Семенюк. Проповідь про Преподобну Йосафату  виголосив о.Ярослав Царик. Він наголосив вірним щоб молилися такими словами: «Господи Ісусе Христе за молитвами слугині твоєї Преподобної Йосафати помилуй нас грішних»

Співав хор молоді Святоюрської парафії при Червоноградському монастирі оо.Василіян під керівництвом помічника регента Лесі Рак. Після Служби Божої перед іконою Преподобної Йосафати Священики відслужили молебен. Вірні мали змогу придбати молитвенник: «Молімося з Блаженною Йосафатою», по якому разом з хористами заносили свої молитви за її посередництвом до Господа Ісуса Христа. Опісля у Храмі розпочалось духовне дійство: «Дорогою життя Блаженної Йосафати», яке вели дівчата з молодіжної спільноти «misericordia» Мар’яна Музика та Зоряна Ільницька. Особливо хвилюючим був епізод, в якому образ Блаженної Йосафати відтворила Оля Коцур. Її молитва і роздумування над покликанням була надзвичайно зворушлива, вона сягнула глибини душі кожного з вірних.

Детальніше...
 
20 листопада - Преподобної Йосафати PDF Друк E-mail

«Ісусе, який є життям душ,

вчини, щоб моя душа в Тобі,

для Тебе і через Тебе жила» 

(Преподобна Йосафата) 

Преподобна Йосафата – співзасновниця Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії – народилася 20 листопада 1869 року у Львові. Родина була працьовитою, проте незаможною. Окрім Михайлини, батьки виховували ще восьмеро дітей.

Вже у молодому віці Михайлина була побожною і сповненою чеснот дівчиною. Свій вільний час вона проводила у молитві, навчала катехизму або займалася харитативною працею.

Михайлина прагнула жити чернечим життям, усвідомлюючи необхідність духовного і морального піднесення свого народу, який у ті часи був релігійно й матеріально занедбаний.

Детальніше...
 
Вітаємо о.Ярослава з 45-річчям PDF Друк E-mail
Вітаємо о.Ярослава

Всечесний Отче! Братство, сестринство, благодійна служба "Карітас", молитовні спільноти та парафіяни вітають Вас з  45-річчям. Прийміть від нас маленький, але щирий дарунок, подяку та вдячність, і теплі слова привітання!

 
Церковна крамниця "Лампада" PDF Друк E-mail

У листопаді 2009 року виповнюється 10 років крамниці духовної літератури і церковних речей «Лампада», що є першим таким церковним магазином у Бродівському районі. Він відкрився у листопаді 1999 року у приміщенні Благодійного фонду «Спілка без імені» по вул.Галини Столяр. Вже 2 роки «Лампада» працює у церковному приміщенні храму Воздвиження Чесного Хреста, де знаходиться також парафіяльна служба «Карітас», тут займаються Біблійний гурток та церковний хор ім. М.Осадци.

Детальніше...
 
Уряд знизив тарифи на природний газ для релігійних організацій до рівня, як для населення PDF Друк E-mail
газ для ЦерквиКабінет Міністрів прийняв рішення, що природний газ для релігійних організацій на комунально-побутові потреби відпускатиметься за цінами, які діють для потреб населення. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 3 вересня 2009 року. Як повідомляє Урядовий портал, встановлення таких цін суттєво зменшить фінансове навантаження на релігійні організації та дозволить їм своєчасно та у повному обсязі здійснювати розрахунки за отриманий природний газ.
Детальніше...
 
Пречиста Діво Маріє, Мати Божа! PDF Друк E-mail

Ти - Потіха й Заступниця людського роду. Звертаючись до Тебе, як діти Твої, просимо: «Вислухай молитву нашу, слуг Твоїх». Тебе почитаємо, славимо й величаємо, бо знаємо, що Ти – Матір Правдивого Бога, Господа Ісуса Христа і нашого Спасителя. Випроси у Свого Сина милосердя для нас грішних. На Тебе покладаємо всю надію. Ти весь час перебуваєш з нами, тому і молимося з живою вірою і сердечною любов’ю перед Твоїм образом, Владичице, як до небесної нашої Матері. Як Ти колись захистила Почаївський монастир від нападу чужинців і Своїм Омофором покрила весь Твій вірний народ, так і тепер не залиши нас без Своєї Материнської опіки і випроси у Свого Сина, щоб відвернув від нашого народу епідемію грипу, якщо така Його свята воля, поглянь із високого неба на нас, що усердно просимо Тебе, Пречиста, прийди до нас зі Своєю могутньою поміччю, прийди зараз, щоб ніхто з нас не загинув, зціли хворих людей Твоїх, о Всемилостива Царице! Розум і руки лікарів наших благослови, щоб вони служили знаряддям Всесильного Лікаря, Христа Спаса нашого. Прийди потіш нас, приверни нам спокій наших сердець, незважаючи на наші гріхи. Прийди, Радосте в скорботах і Потіхо в печалі, і простягни руки Твої, наповнені зціленням і лікуванням, над нашими містами і селами, нашою Батьківщиною, над усім нашим християнським народом, щоб ми могли Тебе величати й вихваляти і прославляти Твоє Милосердя. Амінь.

 
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяПошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ

Парафія Кирила і Методія ВС

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Каталоги