Храм ВЧЖХ у місті Броди отримав привілей відпусту Ювілейного року милосердя Божого20 грудня, згідно Декрету єпископа, привілей відпусту Ювілейного року милосердя Божого отримав храм Чесного Хреста Господнього в місті Броди.

Богослужіння очолив єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун. Участь у спільній молитві взяли священики Бродівського та Підкамінського деканатів. Спершу відбувся Молебний чин із процесією та відкриттям ювілейних дверей. Відтак було звершено Божественну Літургію та роздано усім присутнім ювілейні іконки.

 

27 вересня у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Броди відсвяткували престольний празник.

 

 

Всесвітній день молитви за створіння та день Бога Творця, в храмі Чесного Животворящого ХрестаВсі ми маємо стати інструментом у Божих руках,
задля спасіння Його створіння.
Папа Франциск


Саме від нас залежить, в якому суспільстві ми будемо жити. Чи це буде світле майбуття з чистим та свіжим повітрям, мальовничим довкіллям, прекрасними водами, чи брудне та забруднене середовище, де немає крапельки чистої води та подиху свіжого повітря. Аби ми могли усвідомити відповідальність, яка лежить на кожному з нас, Церква, влада, суспільство намагаються апелювати різними гаслами та акціями зверненими на охорону навколишнього середовища. З нагоди цього, 14 вересня 2015 р., у Всесвітній день молитви за створіння та день Бога Творця, в храмі Чесного Животворящого Хреста відбулася подячна Служба Божа за дари та блага, якими обдарував Господь нашу неньку-землю. Миряни спільно з настоятелем церкви о. Ярославом Цариком та о. Тарасом Дзьобою, референтом Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовквівської єпархії, дякували Богові за всі ласки, якими Він нас обдаровує, за земні блага, якими ми наділені.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАРЕЧЕНИХ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ПРИСТУПИТИ ДО ТАЇНСТВА ПОДРУЖЖЯ

Попередній запис рекомендовано проводити за 3 місяці (але мінімум за 4 тижні) до дня отримання Святої Тайни Подружжя. Це пов’язано із необхідністю виголошення оповідей (вільного стану) протягом трьох неділь, проходження передшлюбних наук та підготовки необхідних документів.

Для попереднього запису необхідно обом нареченим зі своїми паспортами звернутися до священика, який уділятиме їм Таїнство Подружжя.

Якщо наречені проживають поза межами парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди, то їм необхідно отримати дозвіл для вінчання від отця-пароха тієї парафії, де наречений або наречена проживають (згідно реєстрації за місцем проживання).

Необхідно:

 1. Свідоцтво про уділення Святих Тайн Хрещення та Миропомазання;
 2. Довідка про вільний стан (оповіді) з парафій нареченого та нареченої (потрібні лише тоді, якщо наречений чи наречена не є парафіянами храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди);
 3. Ксерокопії паспортів (1 та 2-ої сторінок, реєстрації за місцем проживання та подружнього стану);
 4. Напередодні вінчання нареченим необхідно приступити до Святої Тайни Сповіді, а також у наміренні наречених служиться Божественна Літургія, на якій наречені приступають до Тайни Пресвятої Євхаристії (Святого Причастя).

У день Вінчання необхідно з собою мати:

 • Обручки
 • Ксерокопію документу про цивільну розписку
 • Вишитий рушник
 • 2 свічки
 • Хустину для нареченої
 


«Приклад активного служіння мирян в УГКЦ» саме під такою темою 6 вересня 2015 року одразу в двох парафіях Бродівського деканату (Воздвиження Чесного Хреста, м.Броди та Священномученика Миколая Чарнецького, с.Підгірці) відбулася зустріч-дискусія мирян з пані Іриною Ґаладза, директором єпархіяльного катехитичного ресурсного центру в Торонто (Канада).

 

Проведено християнські дитячий табір у парафії Чесного Хреста Господнього м. Броди.

 
 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ


Терко
Архів сайту
  На сайті
  На даний момент 31 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon