2014 рік - Україна відзначає 100-річчя з дня створення легіону Українських Січових Стрільців. Січові Стрільці стали на боротьбу з Російською імперією. Бачимо, що історія має здатність повторюватись. Минуло 100 років і сьогодні наші добровольці, наші українські військові знову ведуть боротьбу проти окупанта.

 


19 грудня 2014 року в день свята св. Миколая дитяча парафіяльна родина церкви Чесного Хреста зібралася у світлій залі ресторану «Шалена Шкварка» на відзначення дитячого свята. Це вівтарна дружина св. вмч. Йосафата, дитячий хор «Дзвін» та Марійська дружина. Зі словом привітання до дітей звернувся о. Ярослав Царик настоятель парафії Чесного Хреста, подякував усім дітям, за служіння у парафії молитвою, прислугою та співом.

 


18 грудня 2014 року у Бродах вже традиційно відбулося святкування Дня Святого Миколая, організоване та проведене парафіяльним БФ «Карітас»-Броди за участю і підтримкою ресторану «Шалена Шкварка» .У святковій події  взяли участь більше як 90 дітей , а це  діти з малозабезпечених сімей міста, родин бійців АТО та вимушених переселенців зі сходу України та діти парафіяльних сімей..Саме для дітей  з родин бійців АТО  керівники «Шаленої Шкварки» зробили свято безкоштовним, а для дітей з родин переселенців знижка становила 50 відсотків.

 


Напередодні свята святого Миколая 17 грудня 2014 року до храму Воздвиження Чесного Хреста завітали діти випускники дошкільних установ із своїми вихователями. Їх вітав у храмі о.Андрій Семенюк ,та катехит парафії Чесного Хреста Вероніка Іжевська. Отець Андрій розповів дітям про святого Миколая,як про чудотворця, та наголосив, щоб діточки молилися до цього небесного покровителя.

 


Кожного року в послідню неділю вересня відзначається міжнародний день глухих. В 2014 році цей день припав на 28 вересня. Саме цього дня у актовому залі Бродівського Центру культури і дозвілля глухих відзначили це свято. В програмі свята були концертні номера і сцени, які приготували діти Підкамінської школи-інтернат та молодь і дорослі члени товариства глухих.

 


Завершуючи рік присвячений 200-річчю Т. Шевчека в Українському Католицькому Університеті презентувалася виставка студентів Бродівського педагогічного колледжу ім. Маркіяна Шашкевича «Тарас Шевченко- художник. Погляд із 21 століття». Виставка презентувалася цілий грудень 2014 року.

 


20 листопада 2014 року в день відзначення на парафії Чесного Хреста м.Броди 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля відбулася зустріч священиків чину святого Василія Великого: о.Матея Гавриліва – префекта василіянського інституту філософського-богослоавських студій ім.Митрополита Йосифа Рутського, о. Полікарпа Марцелюка – голова Постуляційного Бюро УГКЦ та о.Віктора Батога – ігумена монастиря Благовіщення Прессвятої Богородиці з с.Підгірці із учнями Бродівської гімназії імені І.Труша та студентами педколеджу ім. о. Маркіяна Шашкевича. Зоорганізував зустріч о.Ярослав Царик голова комісії мирян Сокальско-Жовківської єпархії.

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ


Терко
Архів сайту
  На сайті
  На даний момент 31 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon