Військовий капелан благословив воїнів на миротворчу місію

8 лютого 2016 року капелан військової частини А 2595 о. Богдан Вихор здійснив чин благословення військовослужбовців, котрі відправляються на ротацію в складі міжнародної миротворчої місії у Демократичну Республіку Конго.

У своєму зверненні до особового складу, яких налічується 240 чоловік, отець наголосив на тому, що наша боротьба є не лише проти зовнішніх ворогів, але й проти невидимих сил темряви і ця боротьба є значно важливішою та небезпечнішою. У її веденні в особливий спосіб нам допомагають Божі чесноти: віра, надія та любов. Доволі зворушливим був життєвий приклад капелана, який він пережив, перебуваючи у зоні військових дій на Сході нашої країни. Вкінці отець Богдан побажав усім щасливого та здорового повернення до рідної домівки, запевнив про постійну молитву за військових та окропив їх свяченою водою. Знаково також те, що кожен отримав іконку Матері Божої – Двері Милосердя на знак молитовної єдності та як пригадку про Покров Богородиці та її особистий захист.

Варто зазначити, що це вже не перша ротація наших військових у Конго і триває вона близько року.

Іван Вихор

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/kapelanstvo/49-kapelan-v-jeparhii/2030-viiskovyi-kapelan-blahoslovyv-voiniv-na-myrotvorchu-misiiu

 

На Підкамінщині школярі вчилися як прикрашати Стрітенську свічку в еко-стилі

З метою відродження та підтримання українських традицій на території Національного природного парку «Північне Поділля», еко-освітянами було проведено майстер-клас із оформлення та прикрашання Стрітенської свічки на базі Орихівчицього НВК спільно із настоятелем релігійних громад сіл Орихівчик та Вербівчик Підкамінського деканату отцем Ярославом Войтівим.

Еко-мистецький захід розпочався із спільної молитви та розповіді о. Ярослава про релігійне значення цього свята для християн. Далі його доповнила працівник еколого-освітнього відділу, нагадавши дітям про традиції, звичаї та обряди, пов’язані із цим днем. Потім школярам було запропоновано прикрасити свічку в еко-стилі, використовуючи природній матеріал такий як гілочки туї, ялинки, ялівцю, самшиту тощо. Також учасники заходу використовували різноманітні декоративні стрічки та нитки для оформлення свічки. Відрадним було те, що кожен учасник заходу із завзяттям намагався втілити свої ідеї і фантазії в оформлення Стрітенської свічки.

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/164-pidkaminskyi/novyny-dekanatu/2049-na-pidkaminshchyni-shkoliari-vchylysia-iak-prykrashaty-stritensku-svichku-v-eko-styli

 

Напередодні свята Стрітення Господнього о. Тарас Дзьоба, референт Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії, разом із працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели з школярами с. Підгірці Бродівського району духовно-мистецький захід «Свято Стрітення».

Цей захід було проведено у храмі Миколая Чернецького і 25 Новомучеників, що у селі Підгірці, Бродівського району, Львівської області.

На початку о. Тарас розповів дітям про значення свята Стрітення. Зокрема, священик наголосив, що це торжество зустрічі людини з Богом і символ зустрічі Старого і Нового Заповітів. «Природа бере особливу участь в традиціях та обрядах Церкви, особливо у свято Стрітення», – наголосив священик.

У свою чергу екоосвітяни НПП «Північне Поділля» розповіли учням, що у народі свято Стрітення здавна символізує зустріч зими з весною.

Потім учасники екомистецького заходу натхненно працювали над оздобленням Стрітенських свічок в екостилі. Як прикраси, школярі використовували природні матеріали, а саме: гілочки ялинки, туї, ялівцю, самшиту, декоративні стрічки, нитки тощо. Захід дітям дуже сподобався, адже вони не лише поглибили власні знання про свято Стрітення, але й самостійно прикрасили Стрітенську свічку.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2052-v-pidhirtsiakh-dity-prykrashaly-stritenski-svichky-v-ekostyli

 

 

 
У Бродах на фестивалі парафіяни колядували разом з учасниками АТО

У традиційному фестивалі Різдвяної коляди «Коляда єднає всіх», що відбувся в актовій залі військової частини А 0508 «Білі казарми», взяло участь 19 парафіяльних хорів Бродівського деканату УГКЦ. Виконували учасники як традиційні коляди, так і автентичні, а також колядки на сучасний лад, зокрема, в яких були слова щодо війни на сході Уrраїни.

Особливо вирізнявся об'єднаний хор з парафіян та військовослужбовців-учасників АТО та членів їхніх сімей від парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста м. Броди.

Привітав учасників деканального фестивалю коляди декан Бродівський УГКЦ о. Богдан Вихор. Всі учасники були нагороджені подяками та наборами духовної літератури від єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії. Про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на о. Богдана Вихора.

 Також священик зазначив, що зал військової частини на 700 осіб був переповнений. Також окремо виступали дитячі хори з Різдвяною колядою.


Посилання: http://namezhi.com.ua/index.php/1614-u-brodakh-na-festyvali-parafiiany-koliaduvaly-razom-z-uchasnykamy-ato-zik

 

 

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ


Терко
Архів сайту
  На сайті
  На даний момент 31 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon