28 грудня 2012року , у Бродах відбулися заходи приурочені 104-річниці від дня народження провідника української нації  Степана Бандери, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Василь Стронський, заступник голови райради Руслан Шишка, міський голова Анатолій Белей,  ветерани національно-визвольних змагань, молодь та громадськість міста.

Розпочалися урочистості поминальною панахидою у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, яку відслужив отець Ярослав Царик. Звертаючись з проповіддю до присутніх о. Ярослав наголосив на відданості Батьківщині  цієї видатної особистості і значенні  діяльності Степана Бандери для України.      Також у храмі о.Ярослав Царик разом із  головою      райдержадміністрації  Василем  Стронським,      заступником  голови райради Русланом  Шишкою,      міським  головою  Анатолієм  Белеєм      та з усіма присутніми помолились до Пресвятої Богородиці за бродівчан,за жителів бродівського району ,за український народ.

 

 

19 грудня 2012 року в храмі Чесного Хреста відбулась молитва благословення для батьків і дітей ,яку провів настоятель храму о.Ярослав Царик. Діти промовляли особливі прохання до Господа Ісуса Христа за маму ,тата,братиків, сестричок і родину. Батьки просили Пресвяту Богородицю про опіку  над парафіяльними родинами  ..Разом всі за священиком промовляли молитви «Отче наш» і «Борогодице Діво». Також всі просили святого Миколая про заступництво над діточками такими словами : «Святий отче Миколаю молися за  нас».

 

Справжнім святом щасливого дитинства став день святого Миколая для вихованців дитячої творчої студії «Сто талантів», що діє при парафіяльному    БФ «Карітас»-Броди церкви Чесного Хреста в рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів». Маленькі краяни поринули у атмосферу свята, що проходило 18.12.2012 року у залі місцевого ресторану «Шалена шкварка». Усі гості стали учасниками чудового театрального дійства, що подарувало всім масу позитивних емоцій.

У вступному слові парафіяльний  директор БФ «Карітас» - Броди о. Ярослав Царик  привітав усіх присутніх із Святом Миколая, побажав любити своїх ближніх і рідну країну, шанувати і надалі традиції свого народу. «У сучасному світі особливої турботи потребують ті діти, що через трудову міграцію, залишилися без батьківської опіки» - говорить о. Ярослав Царик.

Надалі ж усіх присутніх розважав творчий колектив місцевого Центру культури і мистецтв. У залі лунали традиційні колядки та  пісні.

 

31 жовтня 2012 р., під час осінніх канікул, діти Марійської Дружини парафії Чесного Хреста під проводом о.Андрія Семенюка та їмості Тетяни взяли участь у прощі до чудотворного місця с. Страдч. Спочатку усі прочани завітали до місцевої святині – храму Успіння Пресвятої Богородиці, де спільно помолилися перед чудотворною іконою Матері Божої за спільноту, батьків та жетрводавців, які допомогли завершити цю прощу.  А також кожен мав можливість молитовно приступити до мощей блаженних: місцевого священника Михайла Конрада та дяка Володимира Прийми.

Особливістю цього святого місця є унікальна Хресна Дорога, якою ми також пройшли, розважаючи над страстями Христовими.

Цікавими для дітей-прочан були відвідини давнього перчерного монастиря, де діти могли побачити, як і де жили і молилися ченці.

Збагатившись духовно, ми побували ще й в аквапарку м.Львова, де дітвора відпочила і набралася вражень.

cimg4419
cimg4419
cimg4419 cimg4419
cimg4429
cimg4429
cimg4429 cimg4429
cimg4430
cimg4430
cimg4430 cimg4430

 

28 серпня – свято Успіння Пресвятої Богородиці, яке є одним із найбільших християнських празників. Напередодні – 27 серпня 2012 року, у суботу ввечері, священники храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик, о.Андрій Семенюк, і о.Павло Юрчак відслужили Велику вечірню за участю багатьох вірних. Після завершення богослужіння, під спів Марійських пісень, священники винесли Плащаницю Пресвятої Богородиці у храм вірних.

З благасловення настоятеля, урочисту процесію з виносом плащаниці Божої Матері і несучи хрест, провадив міський голова Анатолій Белей. А плащаницю несли парафіяни храму: Сергій Щудрик, Михайло Гончарик,  Роман Пасічник, Роман Яремкевич, Павло Марчук, Віктор Горішній, Олег Мартинюк, Анатолій Янковський, Ярослав Варава, Андрій Лящук, Іван Брошко, та Валентин Сойко з с.Вишків Хустського району Закарпатсьої області, який з бригадою здійснює ремонт фасаду храму.

 

 

На день св. Івана Хрестителя 7 липня 2012 року в храмі Чесного Хреста парафіяни побачили нові крісла.

За старанням о.Ярослава Царика, ці крісла пожертвував брат Мішель Рампельберг із Франції зі згромадження отців Маріаністів, який очолює благодійну організацію «ADAG».

100 нових церковних крісел, поставлених у храмі, сподобались парафіянам, особливо старшим, бо вони можуть під час проповіді присісти і чути слово Боже, думати про духовне, а не про свої ноги.

 

30 червня 2012 року парафіяльну благодійну організацію «Карітас»-Броди відвідали гості з Австрії. Керівником австрійської групи була п.Філіпа Феліцітас, яка працює в «Карітас» Австрії.

Гості відвідали храм Чесного Хреста і офіс благодійного фонду «Карітас»-Броди, цікавились проектами організації для бідних.

о.Ярослав Царик, директор БФ «Карітас»-Броди, подякував п.Філіпі Феліцітас за великий вклад у проекти «Карітас України», а також «Карітас»-Броди в той час, коли вона була відповідальною за Україну від «Карітас» Австрії.

 

27 вересня 2012 року – празник Воздвиження Чесного Хреста.Як і кожного року, храм в цей святковий день переповнений віруючими людьми. Перед соборною Святковою Службою Божою у храмі священники відслужили Утреню з Виносом Хреста. Як зворушливо було для всіх, коли настоятель храму о.Ярослав Царик виносив святий хрест, увінчаний квітами і зіллям, а священники А.Семенюк та П.Юрчак виконували прохання сугубої ептенії за духовний провід церкви, за український народ і за всіх парафіян. Літургію очолив о.Степан Мкар, синкел Сокальсько-Жовківської Єпархії. Разом із ним служили о.Богдан Вихор – декан Бродівський, о.Роман Біль – настоятель храму св.Юрія м.Броди, о.Іван Вихор – завідатель храму Собор Пресвятої Богородиці із Старих Бродів, о.Андрій Степанюк – з Пониковиці, якому в цей день виповнилось 40 років, о.Юрій Гром’як із с.Черниці Підкаменецького деканату, о.Євген Мигаль із с.Лугового, який проповідував після св.Євангелії на літургії про Св. Хрест, о.Роман Стецько із містечка Куликове Дублянського деканату, який є відповідальним за передшлюбну катехизацію у Сокальсько-Жовківській єпархії, о.Тарас Дзьоба – із парафії с. Сухота і капелан в/ч 0208, що у м.Броди. Разом із священниками храму Чесного Хреста всіх священників, що служили празничну Службу Божу було  12.

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon