Святкуючи Різдво Христове, ми, християни, втішаємось великою Божою любов’ю, яку Господь виявив до всіх людей. Саме із любові до нас Господь Бог Отець посилає на землю свого єдинородного Сина для відкуплення від гріха, прокляття і смерті.Це для нас велика радість – зустрічати Бога, який народжується в тілі і стає Богочоловіком.Важливо, щоб ми , християни, розуміли, що це велика Божа ласка для усіх людей. Зустрічати народженого Месію-Спасителя потрібно в чистоті серця, а час, який ми називаємо передріздвяний, використати не тільки, щоб прибрати хату і двір, чи квартиру у все новорічне чи різдвяне, а приготувати свою душу до зустрічі з Христом.

 

 

 

 

Ось уже третій рік поспіль БФ «Карітас» парафії Чесного Хреста м.Броди організовує  літні табори для дітей трудових мігрантів. Цього року близько 20 дітей цільової групи змогли відпочити у літньому таборі в місті Южне Одеської області, що проходив із 5 по 14 липня. 04 липня в храмі Чесного Хреста відбувся молебен до Матері Божої, який відправив о.Ярослав Царик, настоятель парафії, поблагословивши всіх на цей християнський відпочинок.

Діти купалися в морі, засмагали, займалися в творчих майстернях, ходили на екскурсії, грали в спортивні ігри, танцювали. «Канікули - улюблений період всіх дітей, - говорить координатор проекту «Соціально-психологічна робота з дітьми трудових мігрантів» Люба Сітка, -  саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватись з друзями та рідними без обмежень. Проте саме період літніх канікул містить багато прихованої небезпеки для дітей, що через трудову міграцію батьків, позбавлені батьківського піклування. Не маючи належного контролю з боку дорослих і безліч вільного часу, такі діти наражаються на ризик.

 

 

21 квітня 2013 року в педагогічному коледжі імені о.Маркіяна Шашкевича відбувся духовний вечір великопосної пісні «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико». Цей захід присвячений Року віри та 20-літтю відновлення храму Чесного Хреста, ювілей якого відбудеться 22 вересня 2013 року. Це втілення  пастирського листа  Блаженнішого Святослава (Шевчука) «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» , як дороговказ  для  оновлення та поглиблення духовного життя парафіяльної спільноти. Благословив духовний вечір великопосної  пісні о.Ярослав Царик – настоятель храму, який ініціював цей духовний захід, а вели його парафіяни Уляна Загоруйко та Ігор Мартинюк. Першим парафіяльним колективом, який відкривав це  духовне дійство, був хор імені о.Михайла Осадци під керівництвом Ольги Ковальчук. 24 липня 2013 року хору виповнюється 20 років з дня заснування. В супроводі камерного ансамблю, яким керувала Оля Надорожняк, хор   виконав духовні твори « Плотію уснув», «О, все хвальна мати!», «Стабат матер», « Зійдім на Голгофу», а також пісню «Сповнив Бог свій заповіт» (соліст Михайло Гончарик).

 

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon