У надвечір’я  Різдва  Христового - 06.01.2013 року, парафіяни храму  Чесного Хреста  мали гарну нагоду отримати благословенні просфори , які на Святій  Вечері розділюють між членами родини  на знак духовної  єдності у  Христі . Після  кожної  Святої  Літургії отці Павло Юрчак ,Андрій Семенюк,Ярослав Царик прочитали молитву на освячення просфор, благословивши  для  родин  парафії. Цього  року   просфори  для  парафіяльних родин  готували  працівники  Бродівської пекарні «Колосок»  разом із директором  Сало Тарасом  Юрієвичем.

 

 

Святмиколаївський день у нашій парафії завжди є особливим. Цьогорічне свято скликало більше 100 дітей парафії дитячого хору «Дзвін»,  Марійської дружини, Вівтарної дружини , які зібралися у світлиці закладу громадського харчування « Шалена Шкварка» у після обідню пору 19 грудня 2012 року . Також на святі були вівтарними з парафії Пресвятої Трійці с. Сухота з о.Тарасом Дзьобою. Молитвою «Отче наш» розпочав духовне дійство о.Ярослав Царик разом з усіма діточками. Після цього о.Тарас Дзьоба показав дітям різдвяний мультфільм .Діти частували дари які приготовили працівники цього ресторану .Святкове дійство  «Дзвіночки доброти святого Миколая»  провели працівники Народного дому  Марія Ковалів, Наталя Ковальчук, Марта Мусій, Марія і Вікторія Пишні, Андрій Чихут на чолі з Марією Радзівіл .

 

28 грудня 2012року , у Бродах відбулися заходи приурочені 104-річниці від дня народження провідника української нації  Степана Бандери, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Василь Стронський, заступник голови райради Руслан Шишка, міський голова Анатолій Белей,  ветерани національно-визвольних змагань, молодь та громадськість міста.

Розпочалися урочистості поминальною панахидою у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, яку відслужив отець Ярослав Царик. Звертаючись з проповіддю до присутніх о. Ярослав наголосив на відданості Батьківщині  цієї видатної особистості і значенні  діяльності Степана Бандери для України.      Також у храмі о.Ярослав Царик разом із  головою      райдержадміністрації  Василем  Стронським,      заступником  голови райради Русланом  Шишкою,      міським  головою  Анатолієм  Белеєм      та з усіма присутніми помолились до Пресвятої Богородиці за бродівчан,за жителів бродівського району ,за український народ.

 

 

19 грудня 2012 року в храмі Чесного Хреста відбулась молитва благословення для батьків і дітей ,яку провів настоятель храму о.Ярослав Царик. Діти промовляли особливі прохання до Господа Ісуса Христа за маму ,тата,братиків, сестричок і родину. Батьки просили Пресвяту Богородицю про опіку  над парафіяльними родинами  ..Разом всі за священиком промовляли молитви «Отче наш» і «Борогодице Діво». Також всі просили святого Миколая про заступництво над діточками такими словами : «Святий отче Миколаю молися за  нас».

 

Справжнім святом щасливого дитинства став день святого Миколая для вихованців дитячої творчої студії «Сто талантів», що діє при парафіяльному    БФ «Карітас»-Броди церкви Чесного Хреста в рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів». Маленькі краяни поринули у атмосферу свята, що проходило 18.12.2012 року у залі місцевого ресторану «Шалена шкварка». Усі гості стали учасниками чудового театрального дійства, що подарувало всім масу позитивних емоцій.

У вступному слові парафіяльний  директор БФ «Карітас» - Броди о. Ярослав Царик  привітав усіх присутніх із Святом Миколая, побажав любити своїх ближніх і рідну країну, шанувати і надалі традиції свого народу. «У сучасному світі особливої турботи потребують ті діти, що через трудову міграцію, залишилися без батьківської опіки» - говорить о. Ярослав Царик.

Надалі ж усіх присутніх розважав творчий колектив місцевого Центру культури і мистецтв. У залі лунали традиційні колядки та  пісні.

 

31 жовтня 2012 р., під час осінніх канікул, діти Марійської Дружини парафії Чесного Хреста під проводом о.Андрія Семенюка та їмості Тетяни взяли участь у прощі до чудотворного місця с. Страдч. Спочатку усі прочани завітали до місцевої святині – храму Успіння Пресвятої Богородиці, де спільно помолилися перед чудотворною іконою Матері Божої за спільноту, батьків та жетрводавців, які допомогли завершити цю прощу.  А також кожен мав можливість молитовно приступити до мощей блаженних: місцевого священника Михайла Конрада та дяка Володимира Прийми.

Особливістю цього святого місця є унікальна Хресна Дорога, якою ми також пройшли, розважаючи над страстями Христовими.

Цікавими для дітей-прочан були відвідини давнього перчерного монастиря, де діти могли побачити, як і де жили і молилися ченці.

Збагатившись духовно, ми побували ще й в аквапарку м.Львова, де дітвора відпочила і набралася вражень.

cimg4419
cimg4419
cimg4419 cimg4419
cimg4429
cimg4429
cimg4429 cimg4429
cimg4430
cimg4430
cimg4430 cimg4430

 

28 серпня – свято Успіння Пресвятої Богородиці, яке є одним із найбільших християнських празників. Напередодні – 27 серпня 2012 року, у суботу ввечері, священники храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик, о.Андрій Семенюк, і о.Павло Юрчак відслужили Велику вечірню за участю багатьох вірних. Після завершення богослужіння, під спів Марійських пісень, священники винесли Плащаницю Пресвятої Богородиці у храм вірних.

З благасловення настоятеля, урочисту процесію з виносом плащаниці Божої Матері і несучи хрест, провадив міський голова Анатолій Белей. А плащаницю несли парафіяни храму: Сергій Щудрик, Михайло Гончарик,  Роман Пасічник, Роман Яремкевич, Павло Марчук, Віктор Горішній, Олег Мартинюк, Анатолій Янковський, Ярослав Варава, Андрій Лящук, Іван Брошко, та Валентин Сойко з с.Вишків Хустського району Закарпатсьої області, який з бригадою здійснює ремонт фасаду храму.

 

 

На день св. Івана Хрестителя 7 липня 2012 року в храмі Чесного Хреста парафіяни побачили нові крісла.

За старанням о.Ярослава Царика, ці крісла пожертвував брат Мішель Рампельберг із Франції зі згромадження отців Маріаністів, який очолює благодійну організацію «ADAG».

100 нових церковних крісел, поставлених у храмі, сподобались парафіянам, особливо старшим, бо вони можуть під час проповіді присісти і чути слово Боже, думати про духовне, а не про свої ноги.

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon